Menu
FANZINE.cz
Technologie

World of Warcraft slaví sedmileté narozeniny. Blizzard hráčům děkuje

Jakub Bilko

Jakub Bilko

23. 11. 2011

Vrátí se znovu i Thrall Hellscream? Zdroj: distributor hry

Je to skutečně tak, brány Azerothu se poprvé otevřely již před sedmi lety. Za tu dobu ušel World of Warcraft obrovský kus cesty a stal se bezkonkurenčním králem MMO. V současné době se konají symbolické slavnosti tohoto výročí a Blizzard hráče odmění drobnými in-game dárky.

Možná budou hráči vzpomínat na prvních chvíle, které ve hře před sedmi lety zažili Zdroj: blizzard

Blizzard rozhodně nemusí skrývat nadšení z hutného úspěchu své nejúspěšnější hry. Jeden z vývojářů prostřednictvím oficiálního blogu sdělil: „Je to opravdu sedm neuvěřitelných let, a rádi bychom vám všem, kteří při nás stojíte, poděkovali za další fantastický rok.“

Závislost na hře World of Warcraft. Jak zůstat panicem na věčné časy

Právě čtvrtá a doposud zatím poslední vydaná expanze, Cataclysm, se minulý měsíc mohla pyšnit oceněním získaném v Golden Joystick 2011 za MMO roku. Nemusíme snad ani připomínat, že Cataclysm se díky 4,7 milionům prodaných kusů za první měsíc stal historicky nejrychleji prodávanou MMO hrou.

Warcraft 4 je ve vývoji. Omylem to vyzradila moderátorka na Blizzconu

Hráči, již se připojí do hry do 3. prosince, obdrží nový feat of strength zařazen do achievmentů a získají také slavnostní balíček, jehož použitím mohou přispět slavnostní atmosférou v podobě ohňostroje, slavnostního tabardu a obohatí také hráče 7% bonusem ke sbírání bodů zkušenosti a reputace. Gratulujeme tedy a přejeme i další úspěchy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

World of Warcraft slaví sedmileté narozeniny. Blizzard hráčům děkuje

Hide picture