Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

X-Men: Bryan Singer spojí obsazení First Class a původní trilogie

Redakce

Redakce

4. 2. 2013

Mutanti z filmu X-Men: První třída  v čele s Magnetem. Zdroj: Bonton

Objevily se nové informace o pokračování série X-Men. K před měsícem potvrzenému Hughu Jackmanovi se přidávají další hvězdy.

X-Men: Future Zdroj: Bonton

X-Men: Days of Future Past přinese spoustu staronových tváří. Zdroj: Bonton

Mnozí přivítali, že se na režisérské křeslo X-Menů navrací Bryan Singer, který stojí za prvními dvěma díly původní série. Do služby byl povolán poté, co se režisér X-Men: První třída Matthew Vaughn rozhodl věnovat filmu Secret Service.

Zatímco se všechny tři díly původní série odehrávají převážně v současné době, počínaje s První třídou se vydáváme do časů, kdy ještě Profesor X a Magneto byli přáteli. Vaughn nám tehdy dovolil nahlédnout do historie osudů těchto mutantů a Singer v novém díle nebude činit jinak. Dle jeho slov se vydáme do roku 1973, tzn. deset let po První třídě.

Čtěte více: Režisér X-men: First Class: V hlavně mám nápady, ze kterých si stříknete do gatí 

Děj se bude odehrávat ve dvou rovinách. Mimo současnost roku 1973 taky v nepříliš přívětivé budoucnosti, kde diváci získají možnost se setkat se starými představiteli, tzn.  Hughem Jackmanem, Patrickem Stewartem nebo Ianem McKellenem.

V současnosti poté znovu střetneme „staronové“ hrdiny z První třídy. Jamese McAvoye jako mladého Xaviera a Michaela Fassbendera jako Magneta. Nebude chybět ani Nicholas Hoult jako Beast a Jennifer Lawrence v roli Mystique. Byla to právě Jennifer Lawrence, kvůli které se posouval termín natáčení. Musela totiž pracovat na pokračování filmu Hunger Games.

Mnozí spekulují, že děj by mohl pojednávat také o jednom z ožehavých témat 70. let. Ať už se jedná o aféru Watergate nebo ropnou krizi. Dle nejnovějších informací se do obsazení filmu navrátí i Shawn Ashmore v roli Icemana, Anna Paquin v roli Rogue a Ellen Page jako Kitty Pryde.

Celý štáb se setká za necelé tři měsíce. Začátek natáčení snímku X-Men: Days of Future Past je totiž naplánován na měsíc duben a poslední klapka má padnout v srpnu. Celé natáčení by se mělo odehrávat v Montrealu.

Premiéra filmu je v USA naplánována na 18. červen 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

X-Men: Bryan Singer spojí obsazení First Class a původní trilogie

Hide picture