Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

X-Men: Days of Future Past. Svou účast potvrdila i Halle Berry

Jan Neuman

Jan Neuman

12. 3. 2013

HalleBerryStormX-MenÚčast na nejnovějších X-Menech potvrdili již největší hvězdy tohoto fenoménu a nyní tak učinila i Halle Berry.

Halle Berry mezi posledními potvrdila účast v X-Menech. Zdroj: 20th Century Fox

Halle Berry mezi posledními potvrdila účast v X-Menech. Zdroj: 20th Century Fox

Od té doby, co Matthew Vaughn, režisér X-Men: První třída, opustil X-Meny, dře svého nástupce Bryan Singera jako blázen, aby dal dohromady svou starou bandu mutantů, kterou měl na starost, když točil úplně první X-Meny. Již se mu podařilo přesvědčit Hugh Jackmana, sira Patricka Stewarta, sira Iana McKellena, Annu Paquin, Ellen Page a Shawna Ashmora. Spolu s nimi se z Vaughnovy První třídy objeví James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender a Nicholas Hoult.

Jako poslední by se k filmu měla připojit Halle Berry alias Storm. Halle Berry se na natáčení těší, podle svých vlastních slov má roli Storm moc ráda. Dokonce si v rámci přípravy sama prošla komiksovou předlohu, podle které budou X-Meni natáčeni.

Dobrou zprávou je, že Halle Berry převezme nejen Stormino jméno, ale i příběh z klasické série X-Men z roku 1981. Konkrétně se jedná o Volume 1 of Uncanny X-Men, čísla 141 a 142 o děsivé budoucnosti, ve které jsou mutanti loveni a zavíráni do koncentračních táborů.

X-Men: Days of Future Past by se měli v kinech objevit 18. července 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

X-Men: Days of Future Past. Svou účast potvrdila i Halle Berry

Hide picture