Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

X-Men: Days of the Future Past. Trailer a detaily odhaleny

Jan Uhlík

Jan Uhlík

3. 11. 2013

future-past-nahledUběhlo několik měsíců od oznámení nového filmu s mutantskou tématikou a již nyní máme k dispozici trailer. Spolu se zpřístupněním ukázky se tvůrce Bryan Singer rozpovídal o tom, co nás čeká.

video
play-sharp-fill

V interview pro magazín Empire Bryan Singer prozradil několik málo detailů ohledně jeho nového díla X-Men: Days of the Future Past. Zmínil, že postavy z budoucnosti, tedy například profesor Xavier (Patrick Stewart) a Magneto (Ian McKellen), se na plátně objeví pouze ve 25% filmu. Zbytek filmu uvidíme mladší verze herců.

„Cestovatele, jehož podvědomí putuje časem, jsem nazval pozorovatelem. Dokud se pozorovatel nevrátí zpět na místo, odkud cestoval, tak se žádné události jím ovlivněné nestaly,“ řekl Singer. Dále prozradil, že se dočkáme paralelních akcí a možná i velkého překvapení v samotném závěru filmu.

Byl nám nastíněn i začáteční děj snímku. Mutantka Kitty Pride pošle z budoucna svému mladšímu já zprávu, že pokud X-Meni nezabrání vraždě senátora Roberta Kellyho, tak v budoucnu svět ovládnou Strážci, roboti naprogramovaný k eliminaci mutantů, a mutanti budou vyhlazování v koncentračních táborech. Zpráva od staršího já přijde z roku 2023.

X-men Comic Con portréty

Staré tváře spolu s Bishopem, mutantem z budoucna. Zdroj: Distributor

Ve filmu si zahrají Ian McKellen, Patrick Stewart, Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender, Peter Dinklage,Jennifer Lawrence, Anna Paquin, Ellen Page, Shawn Ashmore, Omar Sy, Halle Berry, Daniel Cudmore, Fan Bingbing a Boo Boo Stewart. Snímek se dostane do kin 23. května 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

X-Men: Days of the Future Past. Trailer a detaily odhaleny

Hide picture