Xbox 720: Datum vydání nové konzole přijde nejpozději v roce 2014

Předpokládá to velká většina světových technologických analytiků. Stávajícím konzolím se sice ještě daří navyšovat prodeje, ale zcela určitě jsou již za zenitem. Seznamte se s nejaktuálnějšími indikátory nasvědčujícími, že se příznivci videoher dočkají nové konzole nejpozději za dva roky.

Xbox 360 už během svého životního cyklu jednoznačně zastaral zdroj: microsoft.com

První spekulace o novém Xboxu byly popřeny. V rozhovoru, ve kterém došlo k tomuto omylu, byla zmínka o novém Xboxu jako o nové aktualizaci Xbox Live Update, která bude dokončena na podzim tohoto roku.

Čtěte také: Průměrný český majitel konzole Xbox 360 je nezadaný a váží pod 80 kg

Microsoft stále hledá talentované lidi, kteří by rozšířili jejich pracovní sílu. Během následujících 18 měsíců chce společnost Microsoft přijít s novou verzí operačního systému Windows, kancelářského balíku Office a součástí má být také nový Xbox. V plánu je také nová nabídka ve formě Microsoft Surface. Podle nedávných informací by se Xbox měl objevit v únoru roku 2014.

Podle analytiků však bude nový Xbox, stejně jako jeho konkurent Playstation 4, na pultech v létě příštího roku. Nedávný šestapadesáti stránkový dokument, nejspíše od společnosti Microsoft, uvádí, že příští Xbox bude prodáván za 299 amerických dolarů, což je přibližně 6 150 Kč. Bude dodáván s druhou verzí Kinectu a s řadou aktualizací.

Xbox 720: Datum vydání nové konzole přijde nejpozději v roce 2014
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.