Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Xbox 720: Datum vydání nové konzole přijde nejpozději v roce 2014

Jan Perlík

Jan Perlík

14. 8. 2012

Předpokládá to velká většina světových technologických analytiků. Stávajícím konzolím se sice ještě daří navyšovat prodeje, ale zcela určitě jsou již za zenitem. Seznamte se s nejaktuálnějšími indikátory nasvědčujícími, že se příznivci videoher dočkají nové konzole nejpozději za dva roky.

Xbox 360 už během svého životního cyklu jednoznačně zastaral zdroj: microsoft.com

První spekulace o novém Xboxu byly popřeny. V rozhovoru, ve kterém došlo k tomuto omylu, byla zmínka o novém Xboxu jako o nové aktualizaci Xbox Live Update, která bude dokončena na podzim tohoto roku.

Čtěte také: Průměrný český majitel konzole Xbox 360 je nezadaný a váží pod 80 kg

Microsoft stále hledá talentované lidi, kteří by rozšířili jejich pracovní sílu. Během následujících 18 měsíců chce společnost Microsoft přijít s novou verzí operačního systému Windows, kancelářského balíku Office a součástí má být také nový Xbox. V plánu je také nová nabídka ve formě Microsoft Surface. Podle nedávných informací by se Xbox měl objevit v únoru roku 2014.

Podle analytiků však bude nový Xbox, stejně jako jeho konkurent Playstation 4, na pultech v létě příštího roku. Nedávný šestapadesáti stránkový dokument, nejspíše od společnosti Microsoft, uvádí, že příští Xbox bude prodáván za 299 amerických dolarů, což je přibližně 6 150 Kč. Bude dodáván s druhou verzí Kinectu a s řadou aktualizací.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Xbox 720: Datum vydání nové konzole přijde nejpozději v roce 2014

Hide picture