Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Zac Efron a Ryan Gosling se uchází o role v nových Star Wars

Jan Uhlík

Jan Uhlík

26. 7. 2013

Jacen vs Caedus

Internetem se rozšířila informace o účasti Ryana Goslinga a Zaca Efrona na castingu Star Wars Epizody VII. Podle všeho se pánové ucházejí o postavy synů Skywalkera a Sola.

Jacen vs Caedus

Vlevo vyobrazení postavy Bena Skywalkera a vpravo Jacona Sola, později známého pod jménem Darth Caedus. Zdroj: saith100.deviantart.com

Přípravy na natáčení nového Star Wars jsou v plném proudu. J.J. Abrams pracuje jako nikdy dříve, jelikož dost dobře ví, že s velkou silou přichází i velká zodpovědnost. K přípravám patří i castingy a jak je známo, tak tentokrát si Harrison Ford, Mark Hamill a Carrie Fisher zahrají pouze vedlejší role a nové hlavní jsou zatím bez obsazení.

Z důvěryhodných zdrojů se však na internet dostala informace o účasti Ryana Goslinga (Drive, Gangster Squad) a Zaca Efrona (High Shool Musical) v pokračování slavné ságy. Podle všeho by mohl Ryan ztvárnit syna Luka Skywalkera a stát se tak ústřední postavou nadcházejících dílů. U Zacka Efrona se toho už tolik neví. Spekulace se nejvíce shodují v roli syna Hana Sola.

Tato informace pobouřila mnoho fanoušků Star Wars. Goslinga většina schválila, jeho herecká kariéra mluví za vše, jenže u Efrona panuje nadmíra nevole. Podle některých by mohlo toto rozhodnutí poškodit film, protože názor na herce se jen těžko mění, takže by Zacovi nepomohl ani sebelepší herecký výkon.

Ryan a Zac

Ryan Gosling v Gangster Squad a Zac Efron v The Paperboy. Zdroj: distributoři filmů

O hereckém obsazení zatím příliš potvrzených informací nemáme. Více bychom se měli dozvědět 9. srpna na D23 Expo, oficiálním srazu fanoušků světa Disney.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zac Efron a Ryan Gosling se uchází o role v nových Star Wars

Hide picture