Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Zack Snyder ohromil fanoušky. Batman bude už v druhém Muži z oceli

Jan Uhlík

Jan Uhlík

21. 7. 2013

Superman a Batman

Comic-Con je v plném proudu a z něho se k nám hrnou vlny informací. Poslední novinka nadchla všechny fanoušky klasických komiksů. Batman a Superman se objeví ve společném filmu.

Superman a Batman

Superman a Batman spojí síly proti novému nepříteli. Zdroj: DC Comics

K příležitosti komiksového svátku se na místo konání dostavil i Zack Snyder, jehož poslední film, Muž z oceli, sklidil obrovský úspěch. Film doposud celosvětově vydělal 283 milionů dolarů a staví se na 57. místo nejvýdělečnějších filmů historie. Překonal například The Matrix Reloaded nebo Čelisti.

Zack Snyder na konferenci škádlil fanoušky nepřímočarostí oznámení. „Během všech dalších let, i v tvých soukromých chvílích Clarku, chci, aby sis pamatoval jediného člověka, který tě porazil.“ V tu chvíli velkou novinku mohli chápat jen největší komiksoví fanoušci. Jde o citaci z animovaného filmu Návrat temného rytíře, kde se Superman a Batman objevili.

Po této obrovské novince Snyder rovnou oznámil, že Warner Bros chystají konkurz na roli netopýřího muže. On i ostatní tvůrci dost dobře vědí, že budou muset překonat úspěch Nolanovi trilogie, naštěstí sám Nolan bude pokračovat ve spolupráci se Zackem a ostatními a pokusí se o nový a ještě silnější filmový zážitek.

JLA

Základní kameny budou položeny. Nyní už jen očekávat finální stavbu. Zdroj:dccomics

Konečně se sen všech čtenářů původních komiksů stává skutečností. Dvě ikonické postavy konečně spojí síly a utvoří tak základ pro Justice League, která bude zcela jistě následovat. Natáčení Muže z oceli 2 začne příští rok, filmu samotného se dočkáme až v roce 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zack Snyder ohromil fanoušky. Batman bude už v druhém Muži z oceli

Hide picture