Menu
FANZINE.cz
Komiks

Zámek a klíč 2 vychází v limitované edici

Ondřej Lorenc

Ondřej Lorenc

5. 12. 2013

Gabriel Rodriguez: Zamek a klicNakladatelství  Comics Centrum pro všechny fanoušky zámečnictví připravila něco skutečně znamenitého. Druhý díl Zámku a Klíče: Hlavohrátky nejenom dorazí v prosinci na pulty, ale k dostání bude také limitovaná edice plná bonusů.

uvodni Gabriel Rodriguez: Zamek a klic

Komiksová série Zámek a klíč je o rodině, která kvůli trpkým událostem přišla o otce a manžela. Nejen jeho vdova, ale i tři sourozenci utrpěli hluboká psychická zranění, z kterých se rozhodli zotavit ve starém rodinném sídle. Tam na ně ale čeká nejedna opravdu magická událost, spojená s postupně se odhalujícím tajemstvím.

Mnoho nesnází doprovází dobrodružství této neúplné rodiny, která postupně odhaluje schopnosti zvláštních klíčů, které jsou schovány všude kolem nich. I když se brilantně vyprávěný komiks může na první pohled zdát jako sympatické pohádky, je prakticky opakem.

Světlé chvilky si musí hrdinové vybojovat v nekonečném sledu deprese, smutku, přetvářky a nebezpečí.

Výhody sběratelské edice

A co oproti normálnímu vydání nabízí tato sběratelská edice? Kromě vázaného provedení knihy, které se pyšní i speciální obálkou, najdete uvnitř i dvě tematické záložky a číslo od 1 do 100 označující jeden z limitovaných výtisků. Samozřejmě nebude chybět ani potvrzení o jeho pravosti.

Co ale bude největší peckou, jsou dva klíče vyrobené přímo podle komiksové předlohy! I ty budou samozřejmě s potvrzením pravosti, takže si je jen tak někdo doma nepřidělá. A nejde o nějaké banální klíčky od auta, jejich důležitost je přímo zásadní, což vám objasní až poctivě přečtený komiks.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zámek a klíč 2 vychází v limitované edici

Hide picture