Menu
FANZINE.cz
Technologie

Zapomeňte na nuda pláž. Teď se v rouše Adamově hrají videohry

Dominik Butschek

Dominik Butschek

10. 6. 2011

Nude Party 1Na internetu se objevilo video, na kterém se lidé scházejí a hrají LAN párty. Na tom není nic zvláštního, ale tito lidé hrají nazí. Jde o doopravdy o setkání příznivců „nahého“ hraní a socializování s jinými hráči, nebo jen povedený virální marketing?

Nude Party 2

A pak že jsou hráči nesociální! zdroj: youtube.com

Na videu je vidět několik lidí, jak říkají, že je dobré hrát nahý. „Nemusíš se vůbec o nic starat. Žádný vyzvánějící telefon nebo co si vzít za oblečení a za šperky. Můžeš se prostě soustředit naplno na hru,“ říká jedna z účastnic těchto párty. Další a další mluví o tom, jak jsou tyto párty super. Podstatné je, že tam skutečně nejsou jen samí muži.

Jenže vše není, jak se zdá…

Jenže video je z dílny krále reklam na YouTube, Michaela Krivicka a jeho kamarádů z ThinkModo.  Tito lidé se například snažili přesvědčit veřejnost, že obrovské obrazovky na Times Square jsou hacknutelné. Nakonec z toho byla reklama na film Limitless (Všemocný).

Co propagují tentokrát? Produkt zvaný XTendPlay. Jedná se o ovladač pro konzole, který má být pohodlnější pro hráče, a to nejen ty nahé. Samotný Krivicka pak potvrdil, že komparz byl složen z nudistů a herců.

Na závěr snad jen stačí podotknout, že v době psaní tohoto článku chybělo jen dvacet tisíc zhlédnutí k jednomu milionu na serveru YouTube. Společně s vzbuzeným rozruchem v některých médiích je to na reklamu velmi slušná práce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zapomeňte na nuda pláž. Teď se v rouše Adamově hrají videohry

Hide picture