Menu
FANZINE.cz
Literatura

Září s pořádnou knižní „scifárnou“: Resident Evil i Žamboch k službám

Lenka Lokvencová

Lenka Lokvencová

25. 9. 2014

Konec prázdnin, začátek školy, mlhy, zima… Září je prostě blaf! Zpříjemněte si jej pořádným kouskem sci-fi. Můžete si přečíst nového Žambocha, Kladivo na čarodějnice i Resident Evil v knižní podobě.

Nečekejte žádné pohádky, In Nomine Sanguinis není pro děti. Zdroj: přebal knihy

Nečekejte žádné pohádky, In Nomine Sanguinis není pro děti. Zdroj: přebal knihy

Resident evilS. D. Perry: Resident Evil 1 – Konspirace Umbrella

Raccoon City: odlehlá horská komunita, kterou znenadání postihne série brutálních vražd, k nimž došlo v okolních lesích. Začnou se šířit bizarní zprávy popisující útoky zákeřných stvůr, zčásti lidských… zčásti ne. A v epicentru úmrtí stojí temná, odloučená usedlost tajemné společnosti Umbrella Corporation. Dlouhé roky tady Umbrella nepozorovaně pracovala a prováděla údajně neškodný genetický výzkum.

Vydalo nakladatelství Fantom Print 5. září 2014.

Martin D. Antonín: Kladivo na čaroděje 08 – Pekelná šleha
Když se dáma vašeho srdce ocitne v nesnázích, uděláte pro její záchranu cokoliv. Riskujete život, sjezdíte světa kraj, spřáhnete se s ďáblem – a když zoufalství dostoupí vrcholu, přeleze přes něj a ještě si pořádně povyskočí, najmete si tým Felixe Jonáše. Je to banda magorů, to jistě – ale kdo jiný vám uvěří a pustí se do hledání dívky nakažené experimentálním magickým retrovirem?

Vydalo nakladatelství Epocha v září 2014.

In nomine SanguinisMiroslav Žamboch: In Nomine Sanguinis

Druhá kniha série Klanové války. George Maybach Frederickson má svá tajemství, dobrodružnou povahu a pozitivní vztah k masu. Krvavému masu. Po letech strávených u britských speciálních jednotek se začíná nudit. Dostává však jednoduchou zprávu – doma potřebují pomoct. Přestože své pokrevní příbuzné již víc než generaci neviděl, vrací se do rodných kopců a – málem umírá.

Vydalo nakladatelství Triton 11. září 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Září s pořádnou knižní „scifárnou“: Resident Evil i Žamboch k službám

Hide picture