Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Známe datum počátku natáčení Star Wars 7. Točit se začne v Abu Dhabi

Vendula Kadlecová

Vendula Kadlecová

11. 5. 2014

Dlouho očekávané Star Wars 7 ohlásily oficiální začátek svého natáčení, a to už na 13. května v hlavním městě Spojených arabských emirátů. Filmování by mělo trvat přinejmenším do konce tohoto měsíce.

Scenárista a režisér J. J. Abrams sedí v centru napravo, vedle něj (v pořadí hodinových ručiček) si zkoušejí text Harrison Ford, Daisy Ridley, Carrie Fisher, Peter Mayhew, producent Bryan Burk, předsedkyně Lucasfilmu Kathleen Kennedy, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Mark Hamill, Andy Serkis, Oscar Isaac, John Boyega, Adam Driver a scenárista Lawrence Kasdan.

Abu Dhabi přivítá herce i filmový štáb už toto úterý. zdroj: Starwars.com

Podle informací místního deníku se někteří z herců a členů štábu ubytovali v tamním hotelu během minulého týdne a finišuje také výstavba scény. Kromě kosmické lodi, obrovské věže či starobyle vyhlížejícího trhu na místo dorazily také dva kamiony plné výbušnin pro vytvoření kráteru na poušti.

Okolí natáčení je zajištěno jak policií, tak i armádou, která kontroluje, zda kolem projíždějící auta skutečně patří na plac. Snaží se tak zabránit fanouškům i novinářům, aby se k místu natáčení nedostali příliš blízko. Další příležitost totiž budou mít až 18. prosince 2015, kdy má snímek premiéru.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Známe datum počátku natáčení Star Wars 7. Točit se začne v Abu Dhabi

Hide picture