Menu
FANZINE.cz
Technologie

Známe datum vydání Black Ops 2. Call of Duty prozradily předobjednávky

Marek Jedinák

Marek Jedinák

30. 4. 2012

Server IGN přišel s fotografiemi rezervačních karet, které odhalují datum vydání dalšího pokračování nekonečné série Call of Duty. Je definitivně jisté, že půjde o Black Ops 2, žádné jiné podrobnosti se však potvrdit nepodařilo.

Call of Duty je jednou z nejlépe prodávaných herních sérií všech dob zdroj: vydavatel hry

Přední světový server IGN přišel s fotografií, z níž jasně vyplývá datum vydání hry Black Ops 2. Předobjednávkové rezervační kartičky celkem jasně potvrzují předpoklad, že se akční titul objeví na pultech obchodů 13. listopadu letošního roku.

Čtěte také: USA chtějí zavést hříšnou daň. Děti má ochránit před zlem z videoher

Vydavatel zvolil strategii drobných informačních leaků, které mají vzbudit zájem médií i veřejnosti o další pokračování velice repetetivní akční střílečky. Dle zeměpisných souřadnic zveřejněných na stránkách hry se příběhová zápletka odehraje ve velmi exotických destinacích, jakými jsou například Čína, Tibet, Japonsko a Jižní Korea a Afghánistán.

Je také velice pravděpodobné, že Black Ops 2 nenaváže na svého předchůdce zasazeného do období studené války, ale posune se minimálně do současnosti. Naznačuje to video s indicií v podobě dálkově ovladatelného vrtulníčku vyzbrojeného kulomety.

Předobjednávkové rezervační karty mluví zcela jasně zdroj: reprofoto ign.com

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Známe datum vydání Black Ops 2. Call of Duty prozradily předobjednávky

Hide picture