Menu
FANZINE.cz
Technologie

Známe datum vydání Prototype 2. Kdy začnou na Manhattanu mutantí jatka?

Dominik Butschek

Dominik Butschek

25. 7. 2011

Prototype 2 James Heller 2Na Comic-Conu v San Diegu bylo odhaleno datum vydání akční hry Prototype 2. Přečtěte si, kdy vyjde.

Prototype 2 James Heller s obří čepelí

Obří nůž je jen jednou z řady schopností Jamese Hellera zdroj: distributor hry

Prototype 2 bude dostupný pro PC, Playstation 3 a Xbox 360. Datum vydání bylo na Comic-Conu v San Diegu ohlášeno distributorskou firmou Activision. Hra bude popisovat příběh Sgt. Jamese Hellera, vojáka, který se právě vrátil z blízkého východu. Poté co zjistil, že jeho ženu a dítě zabila nákaza, která propukla v prvním díle, přihlásí se na sebevražednou misi hluboko v červené zóně.

Přečtěte si recenzi na hru Harry Potter a Relikvie smrti II!

Alex Mercer,  hrdina prvního dílu ho však zachrání tím, že ho nakazí virem Blacklight a Heller tak získá nadlidské schopnosti jako Mercer. Jak další trailery prozrazují, Heller zanedlouho zjistí, že Alex Mercer je zodpovědný za vypuštění viru na Manhattanu a začne svoji cestu za pomstou.

Tento trailer je prvním ze tří, které budou prezentované na Comic-Conu, společně s prezentací hry samotné, která má trvat patnáct minut. Další dva trailery mají přiblížit osudy Alexe Mercera i Sgt. Jamese Hellera.

Hra vyjde 24. dubna roku 2012.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Známe datum vydání Prototype 2. Kdy začnou na Manhattanu mutantí jatka?

Hide picture