Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Známe nového padoucha v Thorovi 2. Bude jím Mr. Eko ze Ztracených

Denisa Marešová

Denisa Marešová

24. 8. 2012

V připravovaném sequelu Thora bude hned několik antihrdinů. Dalším, kdo se blonďatému sympaťákovi s kladivem postaví, bude ztracený Mr. Eko, tedy Adewale Akinnuoye-Agbaje.

Adewale Akinnuoye-Agbaje alias Mr. Eko, jak ho známe ze seriálu Ztraceni. Zdroj: Magic Box

Tento anglický herec, kterého diváci znají hlavně ze seriálu Ztraceni, si v novém pokračování Thora s názvem Thor: The Dark World zahraje jednoho z nejmocnějších temných elfů na Asgardu, a to Algrima the Strong.

Čtěte více: Recenze filmu Thor. Severský vidlák s kladivem zachraňuje svět

Nebude ovšem jediný, kdo se rozhodne Chrisu Hemsworthovi alias Thorovi znepříjemnit život. Hlavního padoucha filmu ztvární Christopher Eccleston v roli vládce temných elfů. K nim se připojí i starý známý Tom Hiddleston jako bůh Loki. Vrátí se i Natalie Portman, Anthony Hopkins, Kat Dennings a další. Režie se pro tentokrát ujme spíše seriálový tvůrce Alan Taylor.

Čím je vůbec postava Algrima zajímavá, že si ji filmaři vybrali do chystaného spektáklu? To nám ukáže právě Adewale, před kterým leží nelehký úkol zahrát si svou první dvojroli. Víc už nebudeme prozrazovat. Nezbývá nám nic jiného než si počkat na premiéru snímku. Ta je plánovaná na listopad roku 2013.

Thor: The Dark World

Fantasy / Akční / Dobrodružný
USA, 2013

Režie: Alan Taylor
Hrají: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Kat Dennings, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgård, Idris Elba, Anthony Hopkins, Ray Stevenson, Jaimie Alexander, Tadanobu Asano

Premiéra v ČR: 7. listopadu 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Známe nového padoucha v Thorovi 2. Bude jím Mr. Eko ze Ztracených

Hide picture