Menu
FANZINE.cz
Gadgets

Znáte spotřebiče, které vám výrazně usnadní život?

V dnešní době už nemusíme trávit dlouhé hodiny při úklidu, praní prádla či vaření. Chytré spotřebiče to udělají za nás. Díky nim si tak můžeme užívat více času s rodinou či s našimi přáteli. Při výběru spotřebičů s chytrými funkcemi zohledňujeme nejen jejich cenu, ale také design a kvalitu provedení. Je možné vybudovat si kompletní chytrou domácnost, kdy mezi sebou jednotlivé spotřebiče komunikují. To už je však poměrně nákladná záležitost. Můžeme si ale koupit pouze samostatné spotřebiče s chytrými funkcemi, které nám výrazně pomohou ušetřit náš čas i peníze.

Praní? Vyberte si kvalitní pračku!

Jestli-že si chceme usnadnit praní, můžeme se poohlédnout po pračce s chytrými funkcemi. V nabídce jsou smart pračky s horním i dolním plněním. Dobrou volbou bude např. pračka GORENJE WE62SDS. Disponuje několika chytrými funkcemi, které nám umožní odložení startu, použití parního programu a nechybí ani dětská pojistka či zvukový signál pro ohlášení ukončení praní. Na trhu jsou i další modely, které umožňují např. přidat další prádlo v průběhu praní či disponují indikátory pracího prášku i aviváže.

Jaké chytré pomocníky oceníme při úklidu domácnosti?

Časům, kdy jsme trávili úklidem půl dne, už odzvonilo. V dnešní době si můžeme pomoci smart vysavačem, který stačí pouze nastavit a zbytek udělá za nás. Na trhu najdeme nejrůznější typy. Při výběru chytrého vysavače bychom měli zohlednit zejména jeho výkon. Dále si všímáme, na jaký typ podlahy je určený. Jiné kartáče se hodí na pevnou podlahu a jiné zase na koberce. Existují i univerzální typy na oba povrchy. A pozor! Vybírat můžeme i vysavač, který nám pomůže s likvidací zvířecích chlupů, popř. i takový, který po vysátí naši podlahu i umyje. Nemusíte tak mít doma 2 spotřebiče, postačí jeden, který zvládne hravě obě funkce. Stáhnete-li si do vašeho chytrého telefonu příslušnou aplikaci, lze také vysavač ovládat dálkově. Uklizeno tak budete mít ještě před příchodem z práce.

Jak může vypadat vaření s chytrými spotřebiči?

Chytré spotřebiče oceníme i v naší kuchyni. Výhoda smart sporáku s troubou spočívá např. v tom, že můžeme péct maso v troubě i přes noc. Trouba totiž zvládne měnit teplotu dle zadaného přednastavení. Dokonce můžeme vařit i ve chvíli, kdy jsme na procházce či v parku. Plotýnky i troubu totiž hravě zapneme na dálku pomocí aplikace v našem mobilu. Milovníci kávy si mohou pořídit smart kávovar, který jim přichystá lahodný nápoj, ještě než vykročí z postele.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Znáte spotřebiče, které vám výrazně usnadní život?

Hide picture