Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

ZombiU v launch traileru zdůrazňuje pravidla potřebná k přežití

Jakub Bilko

Jakub Bilko

20. 11. 2012

Vlajkový titul ZombiU, vycházející paralelně s Wii U a demonstrující, jakým stylem by se mělo hraní na nové konzoli vyvíjet, v launch traileru prezentuje pravidla k přežití.

video
play-sharp-fill

Zatímco o víkendu se konzole i očekávaná hra dostaly na pulty obchodů v Americe, pro nás stále platí datum 30. listopadu. O využitelnosti gamepadu konzole ve hře ZombiU bylo již všehovšudy prezentováno dostatek materiálu, nicméně není na škodu si formou videa ty klíčové prvky shrnout.

ZombiU na sebe před vydáním rozhodně strhla dostatek zájmu a kromě samotného ovládání a zpracování zombáckého námětu se naskýtá také otázka budoucího rozšiřování formou stahovatelných DLC. Zatím však není pravděpodobné, že by se hra v budoucnu dočkala přidaného obsahu.

Čtěte také: ZombiU si připravilo webový komiks. Seznámí vás se začátkem nákazy

Herní ředitel pro multiplayer Bogdan Bridinel sdělil oficiálnímu Nintendo magazínu, že Ubisoft Montpellier neplánuje rozšířit hru dodatečným obsahem. Tým vývojářů do hry zakomponoval vše, co bylo v plánu. Pokud se do hry něco nedostalo, bylo to z důvodu špatné funkčnosti, nikoliv kvůli časovému tlaku.

Pokračoval však tvrzením, že v případě znatelného úspěchu hry není  možnost DLC vyloučena. I tak hra obsahuje bonusový obsah, který je možné odemknout prostřednictvím in-game systému odměn Uplay.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

ZombiU v launch traileru zdůrazňuje pravidla potřebná k přežití

Hide picture