×
FANZINE.cz

Zopakujte si historii komiksových postav se serverem Videa česky

videa cesky:historie komiksovych postavNezáleží na tom, zda jste komiksový nováček nebo zkušený čtenář. Opakování je matka moudrosti. Lidé ze serveru Videacesky.cz a Comicspointu to vědí moc dobře, proto si pro nás připravili seriál o historii původních komiksových hrdinů.

Jeden z dílů shrnuje historii Mandarína
Jeden z dílů shrnuje historii Mandarína

Ve světě, kde se neustále něco recykluje, restartuje a začíná znovu, není špatné se jednou za čas vrátit na začátek. V komiksovém světě je to všechno navíc složitější a zmatenější. Hrdinové se pořád mění, prostupují všemožnými příběhy a pod kostýmem se neustále střídají nové identity.

Proto je nutné ocenit snahu lidí, kteří se v tom zmatku pokoušejí udělat trochu pořádek. Seriál o původních komiksových postavách každý týden přináší nový díl a zabývá se především (pra)původem původních hrdinů a antihrdinů, který většinou začíná už ve Zlaté době komiksu, 30. a 40. letech 20. století.

Další díl vypráví příběh Deadpoola
Další díl vypráví příběh Deadpoola

Zatím je k vidění sedm dílů: Flash ještě jako Jay Garrick, Deadpool, Bane, Mandarín, Punisher, Generál Zod a Justice League. Navíc ke každému videu je přiložený „tajný kód“, který funguje jako 10% sleva při objednávání určitých knih v Comicspointu. Takže krom doplnění vzdělání navíc získáte i levnější komiksy. Takže neváhejte a vzhůru na první díl.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..