Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Zvolte si nejlepší film léta! V zahraničí kraluje poslední Harry Potter

Redakce

Redakce

5. 9. 2011

FOTO: Harry Potter a Relikvie smrti - cast 2!Anketa!Letní filmová sezóna se už pomalu blíží ke svému konci a při té příležitosti zveřejnily webové stránky NextMovie.com výsledky hlasování o nejlepší filmové momenty tohoto léta. Přečtěte si recenze na Topzine.cz a hlasujte v anketě!

FOTO: Harry Potter a Relikvie smrti - cast 2

Harry Potter toto léto ovládl kinosály, Zdroj: distributor filmu

Film Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 byl téměř jednoznačně zvolen jako Nejlepší film letošního léta, a to díky téměř 60 procentům všech hlasů. S patnácti procenty následovali X-Men: První třída, další příčky obsadilo Zrození Planety opic, Ženy sobě a Super 8.

Harrymu Potterovi byla letos věnována i samostatná kategorie, a to Nejlepší filmový moment z posledního dílu. Stal se jím polibek Rona Weasleyho a Hermiony Grangerové, který obdržel více než 25 tisíc hlasů. Scéna, v níž Harry zabíjí Voldemorta, skončila až na pátém místě.

Za největší bombu byl pro toto léto zvolen Green Lantern se superhrdinou v podání Ryana Reynoldse. Film ale zároveň skončil na první příčce i v kategorii Největší zklamání, následovaný Pařbou v Bangkoku a Kovboji a vetřelci.

Přestože bylo pokračování Pařby ve Vegas pro některé fanoušky zklamáním, jiní ho zase označili za Nejlepší komedii léta. Nutno ale uznat, že konkurence v podobě Žen sobě či Šéfů na zabití není zrovna nepřekonatelným protivníkem.

Největším překvapením za dané období bylo podle fanoušků již zmíněné Zrození Planety opic. Na poli supehrdinských filmů své kolegy X-Meny, Thora a Green Lanterna porazil Captain America.

Na otázku, která z žen byla během letošního léta v kinech nejžhavější, odpovědělo nejvíce hlasujících jménem Mila Kunis. Na druhém místě skončila Olivia Wilde, na třetím Rosie Huntington-Whiteley. V mužské obdobě této kategorie zvítězil Chris Evans.

Nejlepší supehrdina tohoto léta

Fanoušci už samozřejmě také netrpělivě očekávají léto roku 2012. Tři čtvrtiny z nich se nejvíce těší na Sněhurku a myslivceKristen Stewart, Charlize Theron a Chrisem Hemsworthem. Mezi další očekáváné filmy patří The Dark Knight Rises či The Amazing Spider-Man.

A jaký je nejlepší film léta podle vás? Hlasujte v anketě a zvolte si svého favorita! Anketa se uzavírá 19. září v 18:00, poté vyhlásíme výsledky.

[poll id=“94″]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zvolte si nejlepší film léta! V zahraničí kraluje poslední Harry Potter

Hide picture