Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

10 věcí, které víme o pilotu seriálu Constantine. Těšte se na peklo

Redakce

Redakce

6. 4. 2014

Televize otvírá svou náruč pro Johna Constantina, oblíbeného hrdinu světa DC. Toho jsme už jednou viděli na obrazovkách ve filmu s Keanu Reevesem, tentokrát dostane prostor v seriálu.

FOTO: Constantine

Constantine. Zdroj: Slates for Sarah

David Goyer a Daniel Cerone sepsali pilotní díl, který natáčí Neil Marshall (Hra o trůny). Matt Ryan hraje jmenovaného vyšetřovatele nadpřirozena a přidává se k němu Lucy Griffithsová, Harold Perrineau a Charles Hafford.

FOTO: Matt Ryan jako Constantine

Matt Ryan jako Constantine. Zdroj: NBC

Tady jsou věci, které o pilotním dílu už víme:

  1. Pilot se bude odehrávat v oblasti kolem New Yorku.
  2. Když se poprvé setkáme s Johnem, dobrovolně se zapíše do psychiatrické léčebny. Pronásleduje ho incident, při kterém se mu nepodařilo zachránit devítiletou dívenku před démonem, který stáhnul její duši do pekla. To se výrazně podepsalo na jeho životě. Z kliniky se odhlásí o šest měsíců později a hned se dozví, že ve světě nadpřirozena chystá něco zlověstného.
  3. John je šílený chytrák. Na jeho vizitce stojí „exorcista, démonolog a mistr temných sil“. Ale jak sám řekne svému doktorovi, měl by „mistra“ nahradit za „drobného pomocníka“, protože se nerad povyšuje. Také nerad mluví o své minulosti, svoje emoce schovává za jízlivý humor.
  4. Neuvidíme Johna v jeho typickém trenčkotu, ale to přijde.
  5. Anděl Manny se nabídne, že Johnovi pomůže osvobodit jeho duši ze zatracení. John anděly nenávidí.
  6. Liv Parsonsová, mladá žena, která pracuje ve společnosti pronajímající auta, se dostane do Johnova světa, když zjistí, že po ní něco jde. Livin zesnulý otec Jasper znal Johna a John mu dluží službičku.
  7. Papa Midnite – impozantní Kubánec, který ve snech vidí budoucnost – stoná. Léčbou je pro něj momentálně hodně kokainu, protože musí zůstat vzhůru.
  8. Na scéně se objeví i Chaz, Johnův řidič, který je vysoký, citlivý, tichý typ, ale sám toho o nadpřirozenu hodně ví.
  9. Pilotní díl přetéká posednutími, duchy (Liv objeví způsob, jak vidět mrtvé) a démony. Děj se ale stará o to, aby se publikum neztratilo v mytologických pojmech. Liv je spojníkem diváka do Johnova světa rituálů, černé magie a dalších věcí, čímž zastává proces vysvětlování.
  10. Základ se bude točit kolem dlouhodobého partnerství mezi Liv a Johnem. Teď, když Liv ví o světě na druhé straně, chce využít své schopnosti a pomoci dalším. Ale bude jí chtít John pomáhat?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

10 věcí, které víme o pilotu seriálu Constantine. Těšte se na peklo

Hide picture