Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Seriál Constantine bude mít k předloze blíže než film, říká scenárista Batmana

Redakce

Redakce

12. 3. 2014

Stanice NBC je připravená na produkci nového seriálu Constantine, který bude založený na populárním komiksu. Co k němu říká jeho tvůrce? 

FOTO: Constantine

Constantine. Zdroj: DC comics/Vertigo

Podle scénáristy a producenta seriálu Davida Goyera (autora Nolanovské verze Batmana) produkce začne tento týden. Řekl také, že tato adaptace bude mnohem více věrná předloze, než tomu tak bylo u filmu.

„Máme jen čtyři stálé postavy a všechny už jsou obsazené. Jsem hrdý na to, že Constantina bude hrát Brit, Matt Ryan. A bude mít blond vlasy,“ řekl Goyer.

John Constantine je notorický kuřák. Na otázku, jaké Constantinovy zvyky budou součástí seriálu, Goyer řekl: „To je háček, když děláte pro televizi. Zrovna o tom jednáme. Zůstane mu jeho typický trenčkot a úzká kravata. Řekl bych, že seriál bude mít k předloze blíž, než film. I když film byl zajímavý.“

FOTO: Matt Ryan

Matt Ryan. Zdroj: distributor seriálu

Goyer také prozradil, že seriál se bude držet verze hlavního hrdiny dle původního komiksu Hellblazer. „Párkrát se objeví několik postav z komiksu a ze světa DC… Myslím, že bychom mohli zapojit i okultní postavy.“

Hlavní roli Constantina si zahraje Matt Ryan, Lucy Griffiths se objeví v roli Liv, Harold Perrineau jako anděl Manny a Charles Halford jako Constantinův přítel Chas. Pilotní díl bude režírován Nailem Marshallem (Hra o trůny). Určitě se máme na co těšit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriál Constantine bude mít k předloze blíže než film, říká scenárista Batmana

Hide picture