Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

American Horror Story. Nový tajemný seriál připravuje již druhou sérii

Denisa Marešová

Denisa Marešová

17. 5. 2012

U nás téměř neznámý, ale v zahraničí celkem úspěšný hororový seriál s názvem American Horror Story se rozroste o druhou sérii, která slibuje velké změny.

Duchové se vracejí v seriálu American Horror Story. Zdroj: distributor seriálu

Tento velice atmosférický a strašidelný seriálový počin mají na svědomí tvůrci muzikálového seriálu Glee a zároveň i sexistické série Plastická chirurgie s.r.o., Ryan Murphy a Brad Falchuk.

Nedávno se tvůrci seriálu zmínili již o druhé sérii, která od základu změní příběh, lokace i některé herce. Tato druhá řada se bude odehrávat na východním pobřeží v léčebně pro šílené kriminálníky, a to dokonce v jiném časovém rámci. Zajímavé na tom je, že většina hlavních aktérů bude hrát v druhé řadě také – ale naprosto – odlišné postavy. Řady významných herců se rozrostou i o Jamese Cromwella, který ztvární dr. Ardena.

Čtěte také: Faktor Psí: Krotitel duchů vás provede klasickým sci-fi seriálem

Naopak první série, která má 12 dílů, diváky zavede na předměstí Los Angeles, speciálně do domu, kde docházelo k tajemným úmrtím.

Hlavními postavami jsou členové jedné nešťastné rodinky z Bostonu, která se s cílem změnit život k lepšímu přestěhuje právě do tohoto záhadného domu. Ovšem jejich potíže neustávají, naopak jim začne dům nemile ovlivňovat životy.

Rodinka Harmových v novém domě.

Bostonská rodina Harmonových, která zažila matčin potrat, nevěru manžela a nyní se snaží začít od znovu, se skládá ze tří členů. Otce Bena si zahrál Dylan McDermott, jeho manželku Vivien ztvárnila Connie Britton a dceru Violet si střihla mladičká Taissa Farmiga. V dalších rolích se nám ukážou i velké hvězdy jako například Jessica Lange.

American Horror Story (TV seriál)

Drama/Horor/Thriller
USA, 2011

Režie: Alfonso Gomez-Rejon, David Semel, Ryan Murphy
Hrají: Dylan McDermott, Connie Britton, Jessica Lange, Taissa Farmiga, Lily Rabe, Alexandra Breckenridge, Frances Conroy, Jamie Harris, Denis O’Hare, Evan Peters, Christian Serratos ,Zachary Quinto, Kate Mara, Azura Skye, Mageina Tovah, Adina Porter, Matt Ross, Morris Chestnut, Alessandra Torresani, Brando Eaton, Ashley Rickards

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

American Horror Story. Nový tajemný seriál připravuje již druhou sérii

Hide picture