×
FANZINE.cz

Arnold Schwarzenegger potvrdil Terminátora 5. Natáčení začne příští rok

Terminator
Terminátor v plné své kráse v zatím posledním dílu ságy. Zdroj: reprofoto Youtube.com

Okolo pokračování slavné ságy se už pár let hemžilo mnoho polopravd. Všemu učinil přítrž Arnold Schwarzenegger, který v rozhovoru oznámil začátek natáčení.

Terminátor v plné své kráse v zatím posledním filmu. Zdroj: reprofoto Youtube.com

Arnold Schwarzenegger, v interview pro Metro Magazine, informoval čtenáře o startu natáčení. Pokud nenastanou nějaké neovlivnitelné komplikace, tak by první klapka měla padnout v lednu 2014. Vedle toho také prozradil, že veškerá spolupráce proběhne s Paramount Pictures.

Scenáristé Leata Kalogridis a Patrick Lussier nám již byli odhaleni začátkem letošního roku. Jenže nastává otázka, kdo se zhostí režie. Nic zatím není oficiálně potvrzeno, ale Justin Lin (Rychle a zběsile 5 a 6) si pustil pusu na špacír. „Tento týden jsem měl skvělou schůzku s Arnoldem a Jamesem. Bylo od Jamese hezké, že i přes to, že nebude producentem, si přišel nezávazně přátelsky popovídat.“

Sám James Cameron se od dalšího dílu Terminátora distancuje. Stejně tak učinil i spolutvůrce druhého pokračování William Wisher. Nastínil nám však, jak by podle něj pátý díl vypadal. Děj by pokračoval koncem třetího dílu, tedy v bunkru, kde začal John Connor s organizací Odporu. Vrátil by zpět do filmu Lindu Hilton (Sarah Connor) a Arnolda Schwarzeneggera.

Jenže Cameron i Wisher se odmítli podílet  i pouhou spoluprací. Nezbývá nám tedy nic jiného než doufat, že se noví scenáristé inspirují podobnými nápady.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..