Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Arnold Schwarzenegger potvrdil Terminátora 5. Natáčení začne příští rok

Jan Uhlík

Jan Uhlík

17. 6. 2013

Terminator

Okolo pokračování slavné ságy se už pár let hemžilo mnoho polopravd. Všemu učinil přítrž Arnold Schwarzenegger, který v rozhovoru oznámil začátek natáčení.

Terminator

Terminátor v plné své kráse v zatím posledním filmu. Zdroj: reprofoto Youtube.com

Arnold Schwarzenegger, v interview pro Metro Magazine, informoval čtenáře o startu natáčení. Pokud nenastanou nějaké neovlivnitelné komplikace, tak by první klapka měla padnout v lednu 2014. Vedle toho také prozradil, že veškerá spolupráce proběhne s Paramount Pictures.

Scenáristé Leata Kalogridis a Patrick Lussier nám již byli odhaleni začátkem letošního roku. Jenže nastává otázka, kdo se zhostí režie. Nic zatím není oficiálně potvrzeno, ale Justin Lin (Rychle a zběsile 5 a 6) si pustil pusu na špacír. „Tento týden jsem měl skvělou schůzku s Arnoldem a Jamesem. Bylo od Jamese hezké, že i přes to, že nebude producentem, si přišel nezávazně přátelsky popovídat.“

Sám James Cameron se od dalšího dílu Terminátora distancuje. Stejně tak učinil i spolutvůrce druhého pokračování William Wisher. Nastínil nám však, jak by podle něj pátý díl vypadal. Děj by pokračoval koncem třetího dílu, tedy v bunkru, kde začal John Connor s organizací Odporu. Vrátil by zpět do filmu Lindu Hilton (Sarah Connor) a Arnolda Schwarzeneggera.

Jenže Cameron i Wisher se odmítli podílet  i pouhou spoluprací. Nezbývá nám tedy nic jiného než doufat, že se noví scenáristé inspirují podobnými nápady.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Arnold Schwarzenegger potvrdil Terminátora 5. Natáčení začne příští rok

Hide picture