Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Assassin’s Creed 3 multiplayer bude mít postupně odemykatelný příběh

Jakub Bilko

Jakub Bilko

5. 9. 2012

Designeři z Ubisoftu nedávno poskytli portálu CVG informace ohledně multiplayeru třetího pokračování Assassin’s Creed. Ten nabídne měsíční výzvy, v rámci jejichž zdolání se hráčům odkryje část příběhového pozadí.

OBR.: Assassins Creed 3 Connor s lukem

Hra vyjde 30. října na konzolích a 23. listopadu na PC Zdroj: Oficiální stránky hry

Ačkoli se v předchozích dílech objevil jistý smysl k vybudování komunity či podnět k vytvoření své online persony, Assassin’s Creed 3 nabídne vlastní multiplayerovou příběhovou linii, jejíž obsah se bude hráčům v průběhu roku postupně zpřístupňovat pomocí speciálních výzev. Ubisoft Annecy specializující se na vývoj multiplayeru se tak snaží vytvořit perzistentní základnu k udržení hráčů.

Ředitel hry Damien Kieken se vyjádřil: „Multiplayer je v dnešní době natolik rozsáhlý, že se v podstatě jedná o hru samotnou. Dostali jsme práva k vybudování příběhové linky Absterga od samotného začátku, což je velká zodpovědnost.“ Abstergo je ona společnost stojící za Animem, tedy vyspělým technologickým zařízením, díky němuž může jeho uživatel pobývat v genetických vzpomínkách.

Čtěte také: Zahráli jsme si Black Ops 2. Activision už bere konkurenci vážně

V rámci zmíněných výzev tak hráč postupně získá přístup k informacím, dokumentům nebo videím, které se týkají budoucích iniciativ společnosti. „Každý měsíc se objeví nové výzvy přinášející doplňující obsah, jenž bude pokračováním příběhu,“ dodává Kieken.

Kromě vlastního příběhu se online složka hry dočká také vylepšení, jejichž opodstatnění se projeví v samotné hratelnosti. Zakomponování dynamického počasí přinese znatelné zhoršení viditelnosti v případě sněhové vánice nebo hustého deště. Nesmíme zapomenout ani na využívání okolních předmětů k likvidaci oponentů.

Hra obsahuje také dvojici nových módů. Domination proti sobě postaví dva týmy o čtyřech hráčích na každé straně, zatímco Wolfpack zajistí kooperaci dvou až čtyř hráčů, kteří se vydají na časovým limitem omezený lov nepřátel řízených umělou inteligencí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Assassin’s Creed 3 multiplayer bude mít postupně odemykatelný příběh

Hide picture