Menu
FANZINE.cz
Fantasy knihy, fantasy literatura

Audiokniha Eldest vyjde v květnu. Zbylé dva díly ságy v červnu a srpnu

Marek Hofman

Marek Hofman

25. 4. 2013

Christopher Paolini: Eldest (ilustrační)Audiokniha Eragon namluvená hercem a dabérem Martinem Stránským vyšla loni v květnu. Uběhl rok a posluchači se dočkají i druhého dílu s názvem Eldest. Brising a Inheritance – poslední dva díly tetralogie – vyjdou letos v létě.

Audioknihy Eldest se posluchači dočkají v květnu. Autor: Jude Palencar

Audioknihy Eldest se posluchači dočkají v květnu. Autor: Jude Palencar

Fantasy sága Odkaz Dračích jezdců z pera mladého amerického spisovatele Christophera Paoliniho si stále drží statut bestselleru. Český překlad její poslední části s názvem Inheritance vyšel loni. Stejně tak audio verze úvodního románu Eragon.

Přečtěte si recenzi na audioknihu Eragon

Příběh chudého farmářského mládence Eragona, který během lovu v horách nalezne podivné modré vejce, navyprávěl v nezkrácené podobě Martin Stránský.

S jeho hlasem se posluchači setkají i v dalších audioknihách, které v nejbližší době plánuje uvést na trh společnost Audiotéka.

Hned v květnu vyjde Eldest, druhá kniha série. Ta příběh Eragona a jeho dračí kamarádky Safiry přesouvá do elfí říše. V tamním hlavním městě Ellesméře podstupuje chlapec výcvik v kouzlení i bojových dovednostech, jež si musí jako Dračí jezdec osvojit. Ve střetu, který ho nevyhnutelně čeká, se mu budou velice hodit.

Zatímco na Eldesta se čekalo rok, doba mezi vydáním druhého a zbývajících dvou dílů tetralogie nebude takto dlouhá. Brisingra se posluchači dočkají v červnu a závěrečné knihy Inheritance v srpnu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Audiokniha Eldest vyjde v květnu. Zbylé dva díly ságy v červnu a srpnu

Hide picture