Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Avengers 2 bude bez Rennera. Herec si nechce roli Hawkeye zopakovat

Simona Nyitrayová

Simona Nyitrayová

23. 5. 2013

FOTO: avengers

Připravovaný sequel bude pravděpodobně bez představitele jedné z hlavních rolí snímku Avengers a možná i bez role samotné. Hawkeye jako postava se prý vyčerpal.

FOTO: avengers

Kdo pozvedne zahozený luk a šíp? Zdroj: Falcon

Stává se, že herci se po premiéře filmu nevyjadřují o své postavě jen v pozitivním směru. Slova o nenaplněných představách ztvárnění svého charakteru a o pocitu plytkosti emocí jsme tak mohli slyšet i od Jeremyho Rennera, který si zahrál Hawkeye ve filmu studia Marvel podle komiksu Avengers.

„Většinu filmu nehraji roli, pro kterou jsem podepsal smlouvu. Byl jsem omezený na jakéhosi robota pro zábavné akční scény. Má moje postava emocionální hloubku a proces vývoje? Ne.“

Není proto divu, že na internetu teď kolují zprávy o možném nahrazení lukostřelce jiným hercem.

Režisér Joss Whedon o téhle postavě v kontextu sequelu zatím nepromluvil, poznamenal však, že plánuje uvedení nových postav, blíže neurčenou sourozeneckou dvojici, bratra a sestry. Existuje tedy i možnost, že Hawkeye už ve filmovém světě Avengers dostřílel.

Fanoušci ale nemusí smutnit, plánuje se totiž nový televizní seriál Agents of S.H.I.E.L.D., ve kterém bude Hawkeye hlavní postavou. Vše se najisto dozvíme začátkem příštího roku, kdy se začnou Avengers 2 natáčet.

Premiéra se plánuje na 1. května 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Avengers 2 bude bez Rennera. Herec si nechce roli Hawkeye zopakovat

Hide picture