Baldurs Gate připomíná svůj příchod. Enhanced Edition vylepší klasiku

Po období klidu  se remake studia Beamdog znovu hlásí o pozornost. Do vylepšené Baldurovy Brány bude možné vstoupit koncem listopadu.


Baldurs Gate je v herním světě pojem. Pokud jste někdy okusili s kamarády hry na hrdiny s kostičkovaným papírem a  házením mnohastěnnými kostkami, víte, o čem je řeč. Baldurs Gate byl zhmotněný sen.

Vylepšená verze má přinést větší, lepší rozlišení pro moderní širokoúhlé monitory, přizpůsobení dotykovému displeji ve verzi pro iPod a Android, čekají na vás nové úkoly a nové hratelné postavy, které jsou i nově nadabované. Beamdog zlepšili stávající filmečky a zapracovali taktéž na umělé inteligenci.

Nepřehlédněte: Vesmírné lodě vymění padák za vrtuli, umožní jim řízený sestup

Multiplayer byl jedním z prubířských kamenů hry a i ten doznal notných změn. Hru bude možná hrát online z různých platforem mezi sebou. Vylepšení, která s sebou přinesl druhý díl, budou do této vylepšené edice implementovány. Autoři se také pyšní tím, že z původní hry vychytali něco přes 400 bugů.

Vypadá to, že fanoušci RPG už svůj program na prosinec mají. Do světa této klasiky se budete moci ponořit 28. listopadu na PC, iPadu, Mac OS X a Androidu.

Baldurs Gate připomíná svůj příchod. Enhanced Edition vylepší klasiku
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.