Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Batman v. Superman: Aquamanem má být Jason Momoa

Redakce

Redakce

23. 6. 2014

Chystaný film Batman v. Superman: Dawn of Justice hledá Aquamana. Objevily se řeči o tom, že tuto roli by mohl obsadit Jason Momoa, herec známý ze seriálu Hra o trůny.

Studio Warner Bros. však ještě tuto zprávu nepotvrdilo ani nevyvrátilo. Sám herec se k záležitosti vyjádřil také vyhýbavě, když na to byl dotázaný v talk-show Jimmyho Kimmela. Není jasné, jestli o tom zatím nesmí mluvit nebo se stále o roli jedná. Zatím se vše pohybuje v mezích zvěstí.

https://www.youtube.com/watch?v=AODLJasKWGc#t=64

Pro přiblížení: Aquaman je dítě lidského muže a ženy z Atlantidy. Má schopnost komunikovat s mořskými tvory a také se adaptovat pro život v oceánu. Známý je také pod jmény Arthur Curry nebo Orin, záleží na tom, jaké verze komiksu se držíte.

FOTO: Aquaman

Aquaman. Zdroj: http://leonardoenrique.deviantart.com/

Potvrzenými herci jsou prozatím Ben Affleck jako Batman, Henry Cavill jako Superman, Jeremy Irons jako Alfred, Jesse Eisenberg jako Lex Luthor, Gal Gadot jako Wonder Woman a Ray Fischer jako Cyborg. Z uniklých informací k filmu víme, že by se měl Aquaman objevit, avšak na oficiální potvrzení role si ještě musíme počkat.

Premiéra filmu je plánovaná na 6. května 2016.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Batman v. Superman: Aquamanem má být Jason Momoa

Hide picture