Menu
FANZINE.cz
Gadgets

Batmanem se může za 14 miliard korun stát každý, spočítali odborníci

Marek Jedinák

Marek Jedinák

26. 7. 2012

Odborníci na rodinné finance dali dohromady studii, v níž vypočítali, kolik je potřeba peněz na pořízení veškerého majetku a gadgetů, kterými ve filmech o Batmanovi disponuje miliardář Bruce Wayne. Dospěli k neuvěřitelné částce přesahující 14 miliard korun.

Batman je díky sérii filmů režiséra Nolana pravděpodobně nejoblíbenější komiksovou postavou současnosti zdroj: facebook.com

Velká většina filmově a komiksově gramotných fanoušků si alespoň jednou v životě pohrávala s myšlenkou, jaké by to bylo stát se superhrdinou disponujícím nejrůznějšími vymoženostmi.

Čtěte také: Vybrali jsme 8 nejlepších a zároveň nejpraštěnějších Star Wars dárků

Zakončení filmové trilogie o Batmanovi v podání režiséra Nolana je velikou události populární kultury. Vyznavači kultu netopýřího muže a finanční odborníci ze stránky MoneySupermarket.com tak v souvislosti s premiérou filmu dali dohromady studii, podle níž se může Batmanem stát v podstatě úplně každý.

Každý, kdo má na účtu alespoň čtrnáct a půl miliardy korun (případně jiný peněžní ekvivalent částky 682 451 320 dolarů). Většina smrtelníků tak prakticky nemá šanci, neboť se jedná o částku, kterou většina obyvatel světa nedá dohromady ani během několika desítek  lidských generací.

Splňte si svůj dětský sen

Vzhledem k tomu, že filmový Batman disponuje nepředstavitelně vyspělými technologiemi, jež zůstanou lidskému poznání a vědění ještě dlouhá léta zapovězeny, je tato částka z části i pochopitelná.

Podívejte se na přesný seznam a ceník všech komponent, ze kterých se skládá Batmanův kostým a ostatní vychytávky včetně Batmobilu a luxusního sídla.

Optimisté mohou začít šetřit, pesimisté utrácet.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Batmanem se může za 14 miliard korun stát každý, spočítali odborníci

Hide picture