Benicia Del Tora nahradí ve Star Treku Edgar Ramirez. Nadchl rolí teroristy

FOTO: Edgar RamirezHlavní startrekovský záporák přišel o svého představitele. Vypadá to ale, že už se našel nový. Seznamte se s Edgarem Ramirezem.

FOTO: Edgar Ramirez
Edgar Ramirez ve filmu Domino, Zdroj: distributor filmu

Již dříve jsme informovali o tom, že si Benicio Del Toro v novém Star Treku zahraje hlavního padoucha. Brzy nato se ale objevila zpráva, že Del Toro z filmu vycouval, protože nesouhlasil s honorářem, který mu byl nabídnut.

Nyní to vypadá, že režisér J. J. Abrams našel náhradníka, který se ujme této záporné role. Má jím být zatím nepříliš známý venezuelský herec Edgar Ramirez.

TOP 14 věcí, co jste nevěděli o Star Treku, ale báli jste se zeptat

Ten oslnil kritiky svým výkonem v minisérii Carlos, kde ztvárnil stejnojmenného teroristu. Dále si zahrál například ve filmech Bournův mýtus, Che, Domino a také se objeví jako Arés v chystaném filmu Wrath of the Titans.

Proslýchá se, že role, která Ramirezovi ve Star Treku připadla, by měl být fanouškům známý záporák Khan. Tyto zprávy ovšem nejsou potvrzené, takže o tom, s kým se posádka lodi Enterprise bude potýkat, můžeme zatím jen spekulovat.

Další příchozí do filmového týmu bude herečka Alice Eve, která by si měla zahrát zcela novou postavu, vytvořenou přímo pro tento film.

Benicia Del Tora nahradí ve Star Treku Edgar Ramirez. Nadchl rolí teroristy
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.