Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Benicio Del Toro ve Star Treku nebude. Nesouhlasil s honorářem

Redakce

Redakce

8. 12. 2011

FOTO: Star TrekPokračování Star Treku musí řešit nečekanou komplikaci. Herec Benicio Del Toro se minulý týden nepohodl se studiem Paramount ohledně finančních podmínek, a ve filmu se tedy vůbec neobjeví.

FOTO: Star_Trek

Letí si pro svůj honorář, Zdroj: distributor filmu

Nedávno jsme vás na FANZINE.cz informovali o připravovaném pokračování Star Treku, ve kterém se měl  v roli záporného hrdiny původně objevit herec Benicio Del Toro.

Benicio Del Toro bude asi hlavní záporák v pokračování Star Treku

Ten měl se vší pravděpodobností ztvárnit postavu Khana, geneticky modifikovaného diktátora. Tato postava se objevila již ve Star Treku II: Khanův hněv (1982), kde si ji zahrál dnes již zesnulý mexický herec Ricardo Montalban.

Nyní je ale vše jinak a režisér J. J. Abrams se musí poohlédnout po jiném aktérovi záporného hrdiny. Benicio Del Toro totiž odmítl spolupráci poté, co mu byla nabídnuta výše jeho finanční odměny. Tato částka zřejmě nebyla podle jeho představ a herec nakonec od celého projektu odstoupil.

Pokračování Star Treku obohatí další nová postava. A bude to krasavice

Z nových postav ve Star Treku tak prozatím zůstává už jen herečka Alice Eve, která se příští rok objeví i v akční sci-fi komedii Muži v černém 3 nebo thrilleru Havran.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Benicio Del Toro ve Star Treku nebude. Nesouhlasil s honorářem

Hide picture