Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Benicio Del Toro bude asi hlavní záporák v pokračování Star Treku

Denisa Marešová

Denisa Marešová

9. 11. 2011

FOTO: benicio-del-toro-things-we-lost-in-fireRežisér snímku Star Trek z roku 2009 J. J. Abrams chce do role hlavního záporáka obsadit oscarového herce Benicia Del Tora.

FOTO: benicio-del-toro-things-we-lost-in-fire

Benicio Del Toro, Zdroj: distributor filmu

Připravovaný díl Star Treku, který ještě nemá ani oficiální název, se začne natáčet nejspíš v lednu příštího roku. Americký časopis Variety informoval čtenáře o schůzce těchto dvou osobností a tvrdí, že role záporáka bude Del Torovi nabídnuta již v nejbližších dnech. Za zmínku stojí, že režisér filmu neprozradil herci, koho by měl hrát.

Přečtěte si exkurzi seriálovým fenoménem Star Trek

O jakou roli se bude jednat, zůstává prozatím záhadou i pro širokou veřejnost. J. J. Abrams a studio Paramount, které zaštiťuje produkci filmu, dosud veškeré informace tají. Existují ovšem určité předpoklady, že by se mohlo jednat o postavu Khana, geneticky vyšlechtěného diktátora, jenž v původním díle Star Trek II: Khanův hněv, ztvárnil mexický herec Ricardo Montalban.

Stejně tak by Benicio Del Toro mohl hrát zlého Klingona nebo úplně novou postavu, jakou byl v předchozím filmu Star Trek například Nero, kterému propůjčil svou tvář herec Eric Bana. Ať tak či tak, záporní hrdinové byli vždy nosným bodem Star Treku, takže kvalitní obsazení je nutností. Spolu s Del Torem by se měla vrátit kompletní přeživší posádka lodi Enterprise. Premiéra tohoto filmového počinu je plánovaná na léto roku 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Benicio Del Toro bude asi hlavní záporák v pokračování Star Treku

Hide picture