Menu
FANZINE.cz
Fantasy knihy, fantasy literatura

Blíží se vydání druhého dílu Sirotčince slečny Peregrinové! Čas se krátí

Fantasy, historický román, horor, literatura pro mládež. Pod všechny tyto žánry lze zařadit druhou knihu od Ransoma Riggse. Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město spatří světlo světa již 6. 8. 2014! A čtenáři se opět setkají s podivnými dětmi!

video
play-sharp-fill

Americký spisovatel Ranson Riggs se literárnímu světu představil v roce 2011 svým debutujícím románem Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Ihned si získal oblibu u čtenářů i u kritiků. První díl se i dnes drží na žebříčku bestselerů The New York Times. A již brzy se seznámíme s dalším výtvorem. Přenese se sláva a úspěch první knihy i na její mladší sestru?

Předprodej je zahájen!

Pokračování napínavého příběhu podivných dětí ze sirotčince a jejich nového přítele Jacoba bylo veřejnosti poprvé představeno 14. ledna 2014 v Los Angeles. Autor románu v místním knihkupectví Barnes and Noble započal své turné po 12 městech, kde se setkával se čtenáři, odpovídal na dotazy a dával autogramy.

Bohužel čeští fanoušci si museli ještě půl roku počkat. Pulty českých knihkupců knihu představí až 6. srpna tohoto roku. Ovšem pro nedočkavce nabízí nakladatelství Jota, které vydání v české republice zaštiťuje, možnost předobjednání a to s 35% slevou. Nabídka je však časově omezená datem 5. srpna. A čas nemilosrdně běží.

Na co se můžeme těšit

Knihu budou opět doprovázet desítky nově objevených a fascinujících fotografií, které spolu s napínavým a dobrodružným příběhem vykouzlí až děsuplnou atmosféru. Deset podivných dětí prchá před armádou obludných monster. A pomoci jim může jen jediný člověk – jenže ten je uvězněn v těle ptáka.

Obsah knihy:
Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, pokračuje. Jacob Portman se vydává se svými novými přáteli na cestu do Londýna, podivného hlavního města celého světa. Doufají, že zde naleznou lék pro svou milovanou ředitelku, slečnu Peregrinovou. Jenže ve městě ničeném válkou číhají nečekaná překvapení na každém rohu. A než Jacob dovede podivné děti do bezpečí, musí učinit důležité rozhodnutí, které se týká jeho lásky k Emmě Bloomové.

video
play-sharp-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Blíží se vydání druhého dílu Sirotčince slečny Peregrinové! Čas se krátí

Hide picture