Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Bude filmová Battlestar Galactica. Režisér X-Menů se pustil do práce

Kristýna Balatková

Kristýna Balatková

22. 10. 2011

FOTO: obrázek ze seriálu Battlestar GalacticaStále na to nebyla ta vhodná doba a vždy se mu něco připletlo do cesty. Nyní ale začíná Bryan Singer konečně znovu pracovat na filmové verzi seriálu Battlestar Galactica.

FOTO: obrázek ze seriálu Battlestar Galactica

Herci ze seriálu se ve filmu zřejmě neobjeví, Zdroj: distributor seriálu

Již nějakou dobu v médiích kolovaly zprávy o tom, že Bryan Singer se bude podílet na dalším zpracování filmu na motivy populárního seriálu Battlestar Galactica. Tyto informace ale většinou brali lidé s rezervou, protože Singer v té době pracoval na nové verzi příběhu o králi Artušovi.Vývoj tohoto filmu byl ale zrušen, což dalo Singerovi čas soustředit se plně na další projekt v záloze, kterým byla právě Battlestar Galactica.

Na očekávaný festival FanCity dorazí i herečka z tohoto seriálu

Zatím o tomto projektu není známo příliš mnoho informací. Nebylo potvrzeno, zda se bude jednat o remake, nebo o zbrusu nový příběh. Víme ale, že by Singerův film neměl mít nic společného s novou verzí seriálu. Děj by měl být spíše inspirován původním seriálem z roku 1978.

V minulosti pracoval Singer na pilotním filmu, který měl odstartovat jakýsi reboot původní verze seriálu. Tato práce byla ale přerušena tragédií 11. září a Singer se k tomuto projektu již nevrátil. Zatím můžeme tedy pouze spekulovat, zda ke svému novému filmu pouze opráší a poupraví starší scénář, nebo zda přijde s něčím zcela novým.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bude filmová Battlestar Galactica. Režisér X-Menů se pustil do práce

Hide picture