Menu
FANZINE.cz
Komiks

Černý plamen: Nový komiks ze série Ú.P.V.O. od tvůrce Hellboye vás pohltí

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

22. 1. 2016

Comics Centrum připravuje pátou knihu série Ú.P.V.O. Hellboyovi přátelé se v minulém díle museli vyrovnat s novým členem týmu, který byl náhodou tak trochu mrtvý, tentokrát je Mike Mignola vrhne do hlubin rostoucí epidemie žabího moru.

 

Hellboyův tvůrce Mike Mignola ve spolupráci se scénáristou Johnem Arcudim a výtvarníkem Guyem Davisem dále rozvíjejí příběh započatý v knize Žabí mor.

Mike Mignola: U.P.V.O. #5S postupujícím žabím morem, zachvacujícím srdce Ameriky, postihuje Úřad paranormálního výzkumu a obrany jedna tragédie za druhou. Zatímco nacismem posedlý ředitel firmy Zinco přivádí k životu zloducha z dávné minulosti Úřadu, aby se stal zvěstovatelem konce lidstva, Liz Shermanovou začínají pronásledovat záhadné sny.

Tyto události Ú.P.V.O. navždy změní.

Alespoň to tvrdí anotace. Můžeme-li soudit podle vzrůstající kvality v předcházející knize, máme se na co těšit. Ú.P.V.O.: Černý plamen vychází v edici Na přání. To znamená, že vyjde, objedná-li si ho minimálně 300 lidí. Předobjednat si komiks máte možnost do posledního ledna na stránkách vydavatele (není nutno platit předem), hmotně pak vyjde 7. 3. 2016.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Černý plamen: Nový komiks ze série Ú.P.V.O. od tvůrce Hellboye vás pohltí

Hide picture