Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Chlapec umírající na rakovinu chtěl potkat Batmana. A Temný rytíř povstal

Jan Chalupa

Jan Chalupa

12. 9. 2012

Christian Bale se osobně setkal s pětiletým chlapcem, který umírá na zhoubnou rakovinu. Splnil mu tak jeho největší přání.

Christian Bale plní přání jednoho klučiny. Zdroj: Facebook

Zbývalo mu pět až šest týdnů před tím, než by ho rakovina definitivně připoutala na nemocniční křeslo. Řeč je o pětiletém chlapci jménem Jayden Barber. Jeho rodiče, kteří se tuto zdrcující zprávu dozvěděli v červenci tohoto roku, se proto rozhodli, že vyplní svému synovi v tomto krátkém čase všechna jeho přání.

Jayden tak například dostal nové štěně nebo zažil perfektní dovolenou se svojí rodinou na pláži. Jeho největším přáním ale prý bylo potkat živého Batmana. A i to se nakonec stalo realitou.

Čtěte také: RECENZE: Temný rytíř povstal už potřetí. Ale mezitím mu došla pára

Chlapec se se svým oblíbeným hrdinou potkal na fotbalovém hřišti místní školy. Jayden si mohl dokonce zajezdit ve slavném Batmobilu! Přestože Christian Bale se na tuhle párty dostavit nemohl, šlo o parádní a nezapomenutelnou akci.

S charismatickým hercem se měl Jayden možnost potkat až o něco později. Byl pro něj totiž poslán odvoz přímo do LA, kde se konečně s Christianem osobně seznámil. „On a jeho rodina byli naprosto úžasní!!!“ napsala k tomu Jaydenova matka na Facebook.

video
play-sharp-fill

Reakce uživatelů této sociální sítě na zveřejněné fotografie byly také plné nadšení. „Bože, mám slzy v očích…“, „Naprosto super! Miluju Batmana!“, „Mám radost za něj,“ a mnohé další komentáře ukazují, jak splněný sen jednoho neznámého kluka přináší radost lidem po celém světě.

Vypadá to, že tady by měl krásný příběh pomalu končit. Ale podle posledních informací pozitivní zprávy nekončí. Jaydenova rakovina je prý totiž na ústupu!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chlapec umírající na rakovinu chtěl potkat Batmana. A Temný rytíř povstal

Hide picture