Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Chystá se film Magic: The Gathering. Tvůrci slibují druhého Pána prstenů

Jan Uhlík

Jan Uhlík

19. 1. 2014

magic moviePopulární karetní hra se dočká filmové adaptace. 20th Century Fox uzavřeli dohodu se společností Hasbro a získali práva na natáčení. Slibují, že půjde o monumentální projekt.

magic movie

Karetní hra se dočkala dokonce i několika počítačových her. Zdroj: cryptcrawler.deviantart.com

20th Century Fox se rozhodli pro velice riskantní a bizarní krok – natočení filmové ságy o karetní hře. Magic: The Gathering je celosvětově populární hrou, která ovlivnila dětství spousty a spousty lidí. Přesně proto je krok riskantní. Společnost bude muset převzít odpovědnost za nejenom dobrý výsledek, ale zároveň uspokojení divácké masy.

Jakmile tvůrci uzavřeli dohodu s Hasbrem, kteří vlastní práva, tak se daly věci do pohybu. Studio si ihned najalo scénáristu Simona Kinberga, aby se pustil do práce. Kinberg se podílel na filmech jako X-Men: Poslední vzdor, Sherlock Holmes a nyní usilovně dohlíží nad snímkem X-Men: Budoucí minulost.

Svět Magicu je jedním z nejrozmanitějších a nejfantastičtějších, které vůbec existují. Proto, když si tvůrci vyberou správnou část a epochu a dobře jí zpracují, tak je úspěch nemine. Sami tvrdí, že půjde o projekt rovnající se gigantům jako Pán prstenů a Harry Potter.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chystá se film Magic: The Gathering. Tvůrci slibují druhého Pána prstenů

Hide picture