Menu
FANZINE.cz
Komiks

Comics Centrum by rádo čtenáře zaplavilo dvojitou dávkou Ú.P.V.O.

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

19. 3. 2017

Zapomeňte na ptačí chřipky, na prasečí chřipky a na všechny jiné, teď zuří Žabí mor. A zuří čím dál více, epidemie se drtivě řítí ke svému vrcholu. A stejně tak první velká část Ú.P.V.O. – dvěma knihami nazvanými Zahrada duší (sedmý díl) a Vražedné místo (osmý) se část morové ságy uzavírá. Chystají se v edici Na přání. Co můžeme očekávat?

Především (snad) zásadní otázky a příběhy kolem legend jednotlivých postav.

Ú.P.V.O.: Zahrada duší slibuje příběh našeho oblíbeného obojživelníka, pana Sapiena. Ten se vydává za tajným společenstvím do Indonésie, kde by snad měl získat nějaké informace o svém tehdy-ještě-suchozemském životě. Johann pak bude nadále pokračovat ve svém již naznačeném pátrání. Co Liz? Inu, ta si vystačí se svými vizemi.

S těmi se přesuneme rovnou i na Vražedné místo.  Kdo z našeho týmu byl tím zavražděným, a kdo byl natolik tvrdohlavý, že zavražděným nezůstal? Podívejme se blíže na smrt (a následné znovuvzkříšení) postavy, od jejíhož prvního výskytu začala kvalita série rapidně stoupat.

Je tedy jisté, že je na co se těšit. A že možnost pořídit si oba díly najednou dává setsakramentsky dobrý smysl.

Oba díly vyjdou v edici Na přání. Co to ale znamená? Jde o již ozkoušený způsob, kde si knihu člověk závazně objedná na stránkách Comics Centra před samotným vydáním: Čas na to má do 26. 3. 2017. Bude-li mít o komiksy zájem alespoň pět set fanoušků, vyjdou 16. 5. 2017. Pokud se nenajde dostatečný počet zájemců, o peníze nepřijdete; platí se až po jejím vydání.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Comics Centrum by rádo čtenáře zaplavilo dvojitou dávkou Ú.P.V.O.

Hide picture