×
FANZINE.cz

Comics Centrum na přání fanoušků vydá hned dva díly Grandville

Pokračování úspěšné série Grandville z pera Bryana Talbota staví proti inspektoru LeBrockovi ze Scotland Yardu úctyhodné protivníky. Obě knihy vyjdou v edici Na přání, kde o vydání rozhodují sami fanoušci. A protože Bryan Talbot platí za jednu z největších ikon moderního komiksu, o vydání již rozhodli.

Nakladatelství Comics Centrum se tentokrát rozhodlo vydat obě knihy najednou. Čtenáři tak v letošním roce dostanou do rukou hned dvojitou porci Grandvillu a mohou se těšit na poslední, pátý díl série, který Comics Centrum plánuje vydat na začátku příštího roku, tedy s pouhým ročním zpožděním za originálem.

Ve třetím dílu série s názvem Grandville: Bête Noire stane inspektor LeBrock před nelehkým úkolem: vyřešit záhadu zamčeného pokoje. V Grandvillu totiž došlo k vraždě známého umělce a místní policie je zcela bezradná. Nezbývá, než se obrátit na geniálního jezevce.

Jak však LeBrock postupně rozplétá nitky zašmodrchaného případu, zjišťuje, že jeho kořeny sahají až k rozsáhlému spiknutí v čele s ďábelským baronem Ropucholtem, jehož cílem není nic menšího, než státní převrat s pomocí ozbrojených automatonů…

Oproti tomu se úkol, který na LeBrocka čeká na začátku čtvrté knihy Grandville: Noël zdá téměř banální. Jde o záchranu mladého děvčete ze spárů samozvaného mesiáše. Nenechte se však zmást – i zde bude LeBrock nakonec muset zabránit blížícímu se celostátnímu konfliktu, jen tak mimochodem objasnit tajemstvím zahalený původ lidí a samozřejmě dorazit včas na vánoční oslavu, kde ho čeká malé překvapení…

Oba díly vyjdou v edici Na přání. Co to ale znamená? Jde o již ozkoušený způsob, kde si knihu člověk závazně objedná na stránkách Comics Centra před samotným vydáním: Čas na to má do 11. 2. 2018. Bude-li mít o komiksy zájem alespoň pět set fanoušků, vyjdou 20. 3. 2018. A když se podíváte na stránky Comics Centra, zjistíte, že tenhle počet už byl překonán. Vaše poslední možnost vsadit na jistotu je před vámi. Troufnete si?

Comics Centrum na přání fanoušků vydá hned dva díly Grandville
5 (100%) 1 hlas[ů]


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..