Menu
FANZINE.cz
Komiks

Comics Centrum se chce vrátit ke Grandville – rozhodují sami fanoušci

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

26. 1. 2017

Kdyby se mohl Sir Arthur Conan Doyle setkat s Julesem Vernem a Quentinem Tarantinem, pravděpodobně by vymysleli hrdinu brilantního v akci i v analytickém myšlení. Jeho případy by byly prosycené atmosférou globalizovaného velkoměsta a dekadence a zároveň by vzdávaly hold pokroku. Protože to není možné, musel se toho chopit Bryan Talbot. Stvořil inspektora Archieho LeBrocka, mimochodem jezevce, a poslal jej do Grandville, Paříže jež je pukajícím pupkem světa. 

Odsouzený psychopatický vrah a fanatický extremista Edward „Vzteklý pes“ Mastock těsně unikne ostří gilotiny v londýnském Toweru a opět začíná terorizovat Britskou socialistickou republiku. Po jeho krvavých stopách vyráží jeho dlouholetý protivník a nemesis, inspektor Archie LeBrock. V rozporu s rozkazy Scotland Yardu chce ukončit Mastockovo hrůzné vražedné řádění jednou provždy.

S pomocí svého přítele a kolegy detektiva Krysmyše LeBrock sleduje stopu do Paříže, jinak známé jako Grandville, největšího města ve světě ovládaném Francouzskou říší, a primárního cíle Mastockova sadistického terorismu. Dokáže LeBrock zastavit Vzteklého psa dřív, než stačí vykonat svou pomstu, nebo LeBrockova vlastní cesta za vykoupením přivede zpět démony z jeho minulosti?

Bryan Talbot: Grandville #2Komiks Grandville: Mon Amour vydává Comics Centrum v edici Na přání. Jde o již ozkoušený způsob, kde si knihu člověk závazně objedná na stránkách Comics Centra před samotným vydáním: Čas na to má do 12. 2. 2017. Bude-li mít o komiks zájem alespoň pět set fanoušků, vyjde 21. 3. 2017. Pokud se nenajde dostatečný počet zájemců, o peníze nepřijdete, platí se až po jejím vydání.

Naříkáte si, že vám chybí první díl téhle legendární steampunkové bajky? Nezoufejte, Comics Centrum pro takové případy připravilo v omezeném množství dotisk jedničky. Máte tedy další možnost naskočit do téhle šílené parní lokomotivy, než se tohle spiknutí opět uzavře.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Comics Centrum se chce vrátit ke Grandville – rozhodují sami fanoušci

Hide picture