Menu
FANZINE.cz
Komiks

Comics Centrum se ptá, zda podpoříte šesté Ú.P.V.O.: Univerzální stroj

Ondřej Pešek

Ondřej Pešek

25. 10. 2016

V již osvědčeném modelu edice Na přání by měl vyjít další díl o Hellboyových spolupracovnících z Úřadu paranormálního výzkumu a obrany. To, že šestý díl slibuje něco výjimečného, naznačuje již ukázka, ve které se objevuje náš oblíbený rudoch Hellboy.

Po osudném boji s obludným bohem Katha-Hemem odjíždí doktorka Kate Corriganová na francouzský venkov pátrat po starověkém textu, který by pomohl opět oživit Rogera.

Mezitím v sídle Úřadu paranormálního výzkumu a obrany vypráví kapitán Daimio o vlastní smrti, Johann Kraus se přiznává k bizarnímu milostnému trojúhelníku, jehož byl součástí na jedné ze svých seancí.

Abe zase vzpomíná na Hellboye a společnou misi během jejich prvních dnů v Ú. P. V. O. a Liz odhaluje podivné okolnosti prvního projevu jejích pyrokinetických schopností, které vedly až ke smrti její vlastní rodiny.

Mike Mignola: U.P.V.O. #6Co znamená edice Na přání? Již ozkoušený způsob, kde si knihu člověk závazně objedná na stránkách Comics Centra před samotným vydáním: Čas na to má do 6. 11. 2016. Bude-li mít o komiks zájem alespoň pět set fanoušků, vyjde 5. 12. 2016. Pokud se nenajde dostatečný počet zájemců, o peníze nepřijdete, platí se až po jejím vydání.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Comics Centrum se ptá, zda podpoříte šesté Ú.P.V.O.: Univerzální stroj

Hide picture