Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Constantine má svůj oficiální trailer. První pohled do světa lovce démonů

Redakce

Redakce

12. 5. 2014

Poté, co bylo ohlášeno, že Constantine bude mít svůj seriál, přichází stanice NBC s oficiálním trailerem. Jak bylo slíbeno, seriál bude mít blíže k originálnímu komiksu Hellblazer, než film z roku 2005.

video
play-sharp-fill

K faktům, které víme o pilotním díle, se tak přidává i vizuální ukázka. V traileru můžeme vidět (a slyšet), že Matt Ryan mluví se svou přirozenou velšskou rytmičností, než aby se pokoušel o přízvuk z Liverpoolu. Ovšem hlasově má příznačně jízlivý tón značící únavu z celého světa.

Jak ukazuje první ochutnávka, uvidíme krátké uvedení do Johnova nadpřirozeného světa, prostředí, kterému se snažil ze všech sil vyhýbat. Ale když se stane novým cílem démonů Liv (Lucy Griffiths), dcera jednoho z Constantinových starých známých, John je zpátky a udělá všechno, aby ji zachránil.

Zanedlouho se ukáže, že Liv má jisté nadání – schopnost vidět do světů za tím naším a předpovídat nadpřirozené události. To je hrozbou pro nově vzestupující zlo. Není to už jenom Liv, kdo musí být zachráněn, andělé se začínají bát také. Constantine a Liv tedy musí spojit síly, aby cestovali po zemi, našli démony, kteří ohrožují náš svět a poslali je tam, kam patří.

Constantine se začne vysílat na podzim letošního roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Constantine má svůj oficiální trailer. První pohled do světa lovce démonů

Hide picture