Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Darth Vader je zpět. Chce zabrat půdu na Ukrajině

Matouš Márai

Matouš Márai

23. 11. 2011

V pátek se na úřadě ukrajinského města Oděsa objevil muž v kostýmu Darth Vadera ze série Hvězdných válek. Požadoval pozemek pro svou vesmírnou loď.

Darth Vader

Darth Vader si jde pro svou zemi, Zdroj: Youtube

Černý oblek, plastový světelný meč a maska měnící hlas překvapila místní ostrahu, když muž zvedl pravici a pronesl: „Já jsem Darth Vader.“

Fanatik Star Wars uškrtil manželku. Rozbila mu sběratelskou edici

„Slyšel jsem, že zem ve městě Oděsa byla rozdělena a mnoho státních úředníků včetně starosty se přidalo na temnou stranu síly,“ pokračoval muž.

Ve svém proslovu tak narážel na kontroverzní rozhodnutí starosty o přidělování půdy. Starosta je podezřelý z korupce kvůli rozdávání lukrativních pozemků zdarma. Starosta později přiznal chybu, ale verdikt již nezvrátil.

„Přišel jsem si pro kus země, kde zaparkuji svou vesmírnou loď,“ prohlásil Darth Vader a sundal si masku. Úřednice Anna Osipchuk se příliš nebavila, vyplněnou žádost musela vyřídit.

Star Wars ovlivňují snad i plodnost žen, tvrdí profesor Bílek

„Do 30 dnů obdržím rozhodnutí, zda dostanu pozemek pro svou vesmírnou loď. Myslím, že vše půjde hladce, když se starosta a jeho zástupci přidali k temné straně,“ pravil muž s tónem antihrdiny.

Jedna z úřednic nicméně poznamenala, že oni se rozhodně na temnou stranu nepřidali. Podle ní je úřad jen samá princezna Leia.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Darth Vader je zpět. Chce zabrat půdu na Ukrajině

Hide picture