Darth Vader je zpět. Chce zabrat půdu na Ukrajině

V pátek se na úřadě ukrajinského města Oděsa objevil muž v kostýmu Darth Vadera ze série Hvězdných válek. Požadoval pozemek pro svou vesmírnou loď.

Darth Vader
Darth Vader si jde pro svou zemi, Zdroj: Youtube

Černý oblek, plastový světelný meč a maska měnící hlas překvapila místní ostrahu, když muž zvedl pravici a pronesl: „Já jsem Darth Vader.“

Fanatik Star Wars uškrtil manželku. Rozbila mu sběratelskou edici

„Slyšel jsem, že zem ve městě Oděsa byla rozdělena a mnoho státních úředníků včetně starosty se přidalo na temnou stranu síly,“ pokračoval muž.

Ve svém proslovu tak narážel na kontroverzní rozhodnutí starosty o přidělování půdy. Starosta je podezřelý z korupce kvůli rozdávání lukrativních pozemků zdarma. Starosta později přiznal chybu, ale verdikt již nezvrátil.

„Přišel jsem si pro kus země, kde zaparkuji svou vesmírnou loď,“ prohlásil Darth Vader a sundal si masku. Úřednice Anna Osipchuk se příliš nebavila, vyplněnou žádost musela vyřídit.

Star Wars ovlivňují snad i plodnost žen, tvrdí profesor Bílek

„Do 30 dnů obdržím rozhodnutí, zda dostanu pozemek pro svou vesmírnou loď. Myslím, že vše půjde hladce, když se starosta a jeho zástupci přidali k temné straně,“ pravil muž s tónem antihrdiny.

Jedna z úřednic nicméně poznamenala, že oni se rozhodně na temnou stranu nepřidali. Podle ní je úřad jen samá princezna Leia.

Darth Vader je zpět. Chce zabrat půdu na Ukrajině
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.