×
FANZINE.cz

Diablo III by se na konzolích mohlo objevit. Blizzard zkoumá možnosti

Blizzard to myslí s konzolovým portem opravdu vážně Zdroj: vydavatel hry

Ačkoliv není zatím konzolový port hry Diablo III oficiálně oznámeným projektem, Blizzard se netají tím, že hra pro konzole je již schopna běžet a navíc vypadá dost dobře.

Blizzard to myslí s konzolovým portem opravdu vážně Zdroj: vydavatel hry

O myšlence vydání třetího Diabla také pro konzole se mluví poměrně dlouho. Blizzard však tentokrát skutečně dává naději, že akční RPG, při jehož hraní dostává myš pořádně zabrat, by se přeci jen mohlo dočkat proklamovaného portu. Hra je navíc už v takové fázi, že je prý schopna na blíže nespecifikované konzoli běžet.

Čtěte také: The Walking Dead byla zvolena nejlepší hrou roku. VGA vyhrála adventura

„Ještě stále to spíš prozkoumáváme. Už máme buildy, na kterých jedeme. Doufáme, že to dotáhneme natolik daleko, že se z toho stane oficiální projekt, zatím však ještě nejsme připraveni o tom vypustit bližší informace, ale vypadá to opravdu dobře,“ řekl kreativní ředitel Rob Pardo serveru Polygon.

Dle slov vedoucího designera Jaye Wilsona celý tým v souvislosti s Diablem pracuje na něčem velkém a mnoho z toho bude prý ukázáno někdy v příštím roce. Jak již dříve Wilson uvedl, Blizzard to s konzolovou verzí Diabla III myslí opravdu vážně.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..