Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Dinosauři v Jurském Parku 4 mají své scenáristy. Rovnou z Planety opic

Redakce

Redakce

17. 7. 2012

jursky parkJurský Park 4 už má scenáristy. Jsou jimi Rick Jaffa a Amanda Silver, kteří se připojí ke Spielbergově produkci. Společně by měli definitivně uzavřít celou sérii.

Tyranosaurus v desti

Výborná scéna z prvního filmu. Zdroj: distributor filmu

Již čtvrté pokračování budou mít opět na svědomí producenti Steven Spielberg a Kathleen Kennedy (E.T. – Mimozemšťan, Jurský Park). K nim se připojí Frank Marshall (Osm statečných).

Hlavní hrdiny budou ztvárňovat Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum aj. Podle spekulací nás děj opět zavede na ostrov Isla Nublar z prvního filmu.

Podle našeho redaktora Jan Lenkvíka samotný filmový koncept, který píše Mark Protosevich (ten se podílel například na scénářích k filmům Cela nebo Já, legenda), je poměrně silnou zárukou, že přicházející díl nebude takovým propadákem, jakým byl díl předchozí.

Spadle letadlo Jursky park 3

Tak koho si dám ke sváče? Lauru Dern nebo nebo Sama Neilla. Zdroj: distributor filmu

Většina fanoušků je z informací o novém díle nadšena a do kin se vyloženě těší. Nicméně uvidíme, jestli vznikne průměrné pokračování, perfektní film nebo zcela nový příběh.

Očima Marka Jedináka: Zcela určitě to bude mistrovské dílo, které alespoň částečně zopakuje úspěch tohoto přelomového snímku z počátku devadesátých let.

Kdy přesně bude mít film premiéru zatím není oficiálně známo, ale spekuluje se o roce 2015.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dinosauři v Jurském Parku 4 mají své scenáristy. Rovnou z Planety opic

Hide picture