Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Do kin se blíží horor The Woman in Black. Harry Potter se třese strachy

FOTO: The Woman in Black daniel radcliffeReakce na dlouho očekávaný první film Daniela Radcliffa po Harrym Potterovi s názvem Žena v černém  jsou pozitivní. Prý se můžeme těšit na kvalitní žánrový snímek s přesvědčivými hereckými výkony.

FOTO: The Woman in Black daniel radcliffe

Nebojte se tmy, hlavně ne té v pravém rohu Zdroj: distributor filmu

Filmová adaptace divadelní hry od autorky Susan Hill působí v trailerech a ukázkách jako věrný odkaz na staré duchařské příběhy o strašidelným domech, posedlých dětech nebo mrtvých příbuzných.

Trailer k filmu The Woman in Black. Poctivá duchařina je na vzestupu

Pracuje s osvědčenými, hrůzu vyvolávajícími vzorci a spoléhá se taky na starý známý strach ze tmy, který zabírá a bude asi zabírat, dokud se bude střídat den s nocí.

Ovšem, není to udivující v souvislosti s faktem, že produkci mělo na starosti slavné hororové studio Hammer, v současnosti vystupující z prachu zapomnění s filmy právě jako The Woman in Black (Žena v černém) a The Resident (Intimní past).

Milovníci hororu a napětí a příznivci Harryho Pottera se tak potkají vedle sebe v kinosálech s očekáváními vůči bývalému představiteli mladého kouzelníka a kdo ví, jestli se shodnou. Premiéry se v České republice dočkáme 23. února.

Pak se ukáže i u nás.

Žena v černém (The Woman in Black)

Drama / Horor / Thriller
Velká Británie / Kanada, 2012

Režie: James Watkins

Hrají: Daniel Radcliffe, Ciarán Hinds, Janet McTeer, Roger Allam, Shaun Dooley, David Burke

Premiéra v ČR: 23. února 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Do kin se blíží horor The Woman in Black. Harry Potter se třese strachy

Hide picture