×
FANZINE.cz

Doctor Strange pravděpodobně obsazen. Ztvární ho populární Sherlock

FOTO: Benedict Cumberbatch bude Dr. Strange
Benedict Cumberbatch bude Dr. Strange. Zdroj: Marvel, BBC

Zdá se, že Marvel našel svého dalšího hrdinu. Poslední měsíce se debatovalo o tom, kdo by se nakonec stane Doctorem Strangem. Seznam adeptů obsahoval jména Joaquina Phoenixe, Jareda Leta nebo Keanu Reevese. Nyní ale máme definitivní odpověď: bude to Benedict Cumberbatch.

FOTO: Benedict Cumberbatch bude Dr. Strange
Benedict Cumberbatch bude Dr. Strange. Zdroj: BBC, Marvel. Koláž: Anna Bílá, TOPZINE.cz

Podle posledních informací představitel Sherlocka nyní vyjednává poslední detaily s komiksovou společností Marvel. Film, který má režírovat Scott Derrikson (Deliver Us From Evil,  Sinister), je plánovaný na rok 2016. Předpokládá se, že by měl do kin vtrhnout 8. července, čímž by se stal druhým marvelovským filmem toho roku. Prvním by měl být Kapitán Amerika 3.

dr__strange_by_gbrsou-d4tdrz9
Doctor Strange. Zdroj: http://gbrsou.deviantart.com/

Už v červnu se začaly šířit zvěsti o tom, kdo bude postavu hrát. Cumberbatch byl hned mezi prvními adepty a sám něco málo naznačil i na Comic-Conu v San Diegu.

Dr. Stephen Strange býval jedním z nejlepších neurochirurgů na světě, kdy se mu život obrátil na ruby. Po ošklivé autonehodě mu zůstaly dvě naprosto nepoužitelné ruce. Bývalý doktor se v zoufalosti snažil najít nějaký lék na svou bezmocnost a při své cestě zavítal do Himalájí. Tam potkal tajemného poustevníka, který ho zasvětil do tajů magie.

Jste s tímto obsazením spokojení?Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..