Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Doctor Strange pravděpodobně obsazen. Ztvární ho populární Sherlock

Redakce

Redakce

27. 10. 2014

Zdá se, že Marvel našel svého dalšího hrdinu. Poslední měsíce se debatovalo o tom, kdo by se nakonec stane Doctorem Strangem. Seznam adeptů obsahoval jména Joaquina Phoenixe, Jareda Leta nebo Keanu Reevese. Nyní ale máme definitivní odpověď: bude to Benedict Cumberbatch.

FOTO: Benedict Cumberbatch bude Dr. Strange

Benedict Cumberbatch bude Dr. Strange. Zdroj: BBC, Marvel. Koláž: Anna Bílá, TOPZINE.cz

Podle posledních informací představitel Sherlocka nyní vyjednává poslední detaily s komiksovou společností Marvel. Film, který má režírovat Scott Derrikson (Deliver Us From Evil,  Sinister), je plánovaný na rok 2016. Předpokládá se, že by měl do kin vtrhnout 8. července, čímž by se stal druhým marvelovským filmem toho roku. Prvním by měl být Kapitán Amerika 3.

dr__strange_by_gbrsou-d4tdrz9

Doctor Strange. Zdroj: http://gbrsou.deviantart.com/

Už v červnu se začaly šířit zvěsti o tom, kdo bude postavu hrát. Cumberbatch byl hned mezi prvními adepty a sám něco málo naznačil i na Comic-Conu v San Diegu.

Dr. Stephen Strange býval jedním z nejlepších neurochirurgů na světě, kdy se mu život obrátil na ruby. Po ošklivé autonehodě mu zůstaly dvě naprosto nepoužitelné ruce. Bývalý doktor se v zoufalosti snažil najít nějaký lék na svou bezmocnost a při své cestě zavítal do Himalájí. Tam potkal tajemného poustevníka, který ho zasvětil do tajů magie.

Jste s tímto obsazením spokojení?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Doctor Strange pravděpodobně obsazen. Ztvární ho populární Sherlock

Hide picture