Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Druhý trailer filmu Jeníček a Mařenka: S fůrou krve přibyly i drsné hlášky

Dan Lechmann

Dan Lechmann

3. 11. 2012

Neuběhl ještě ani měsíc a již máme možnost vám nabídnout druhý trailer chystaného filmu Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic. Z hororové komedie režiséra Tommyho Wirkoly se rýsuje hláškami prosáklý krvák.

video
play-sharp-fill

O tom, jak to vypadá s hororovou předělávkou pohádky bratří Grimmů, jsme informovali nedávno. Z malých ustrašených dětiček, které sotva slezly z lopaty, vyrostli dva pořádně naštvaní lovci čarodějnic. Jeníček (Jeremy Renner) a Mařenka (Gemma Arterton) berou svoji práci s všudypřítomnou profesionalitou – mají potřebný arzenál, zarputilý výraz a ústa plná cynických hlášek.

Podívejte se i na první trailer Jeníčka a Mařenky, který je také plný krve

První trailer odtajnil, že půjde o mnohem krvavější inscenaci, než byla původní pohádka německých folkloristů, kterou děti slýchávaly před spaním. Ve druhé ukázce ale krev stříká doslova ze všech stran. S eRkovým ratingem tvůrci neváhali a dodali více šťávy do rozjetého mlýnku.

„Film je velmi, velmi temný, krvavý a plný nadávek. Má to trochu z Tarantina, opravdu,” uvedla sama Arterton. Trailer má daleko rychlejší tempo a kromě již zmiňovaného řečiště krve je nám vyobrazen i hlavní dějový problém. Hlášky, střelba a akce tak táhnou béčkově vyhlížející snímek o třídu výš.

Jeníček a Mařenka nám od dob bratří Grimmů vyrostli. Zdroj: Bontonfilm

I přes možná úskalí, že snímek vyhoří jako jiné jemu podobné počiny, se můžeme těšit na nenáročný celovečerák, ve kterém o akci nouze nebude.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (Hansel and Gretel: Witch Hunters)

Akční / Horor / Komedie
USA / Německo, 2013

Režie: Tommy Wirkola
Hrají: Gemma Arterton, Jeremy Renner, Famke Janssen, Peter Stormare, Ingrid Bolsø Berdal, Zoë Bell

Premiéra v ČR: 10. ledna 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Druhý trailer filmu Jeníček a Mařenka: S fůrou krve přibyly i drsné hlášky

Hide picture