E-mail od Seznamu má nový vzhled. Vypadá jako Gmail přes kopírák

Seznam.cz a Google si v České republice silně konkurují. Obrovské množství Čechů má e-mailovou adresu „na Seznamu“, a právě ti se dočkali v minulých dnech změny vzhledu webového klienta.

Nahoře Seznam, dole Google. Štítky orientaci ve zprávách výrazně zjednodušují

Seznam částečně opustil složky, které fungovaly na stejném principu jako například pracovní plocha na počítači; e-maily jste do nich mohli schovat, třídit. Místo nich zavedl gmailovské štítky, které (pokud chcete) nechávají všechny e-maily ve složce Doručené, jen je přehledně označují.

Jak vypadá výsledek se podívejte sami. Z dobrých nápadů by mělo lidstvo těžit, nejsme velcí zastánci patentových sporů, ale podobnost nového Seznam E-mailu s Gmailem bije do očí.

Nepřehlédněte VIDEO: iPhone 5 čelí parodiím i drsným reklamám konkurence

Rozdíl je třeba v tom, že v Gmailu si u štítků vyberete z více druhů barev písma i pozadí, stejně tak můžete více přizpůsobovat vzhled schránky (například velikost řádku se zprávou). Jinak se v posledních letech funkce obou klientů velmi přibližují.

Skončeme ale optimisticky. Štítky jsou skvělé, uživatelům pomohou a nový Email.cz teď vypadá výborně. Příště jen doporučujeme ždibec víc invence.

E-mail od Seznamu má nový vzhled. Vypadá jako Gmail přes kopírák
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.