Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Ewan McGregor se vrací do nového Star Wars jako duch Obi-Wana

Jan Uhlík

Jan Uhlík

19. 8. 2013

Obi-Wan Ewan

S duchy se nám roztrhl pytel. Od informace o návratu Darth Sidiouse neuběhl ani týden a už víme o návratu další důležité postavy ságy. Obi-Wan bude nadále radit Jediům.

Obi-Wan Ewan

Uvidíme v pokračování mladého Obi-Wana? Zdroj: Reprofoto youtube.com

Latino-Review opět získali skrze své prostředníky novinku ze světa Star Wars. Prvně se jim podařilo odhalit návrat Palpatina s jeho plány a nyní dostali k dispozici informace o návratu Ewana McGragora jako Obi-Wana.

Tentokrát se neví nic o tom, jakou úlohu Obi-Wan ve filmu sehraje. Můžeme však usuzovat, že se nevzdá své role duchovního rádce a povede nového Jediho, syna Luka Skywalkera, k cestě za poznáním pravé podstaty síly. Jenže proč Ewan McGregor?

Odpověď je zcela jasná. Bohužel původní skvělý představitel Alec Guinness před třinácti lety zemřel, proto nezbývá tvůrcům jiná možnost, než sáhnout po Ewanovi, který perfektně ztvárnil Alecovo mladší já.

Jedi Duchové

Pozměněná finální scéna Star Wars: Návrat Jediho. Zdroj: Reprofoto youtube.com

Mnoho fanoušků nesouhlasně kroutí hlavou, protože v posledním dílu ságy byl duch Obi-Wana starý. Jenže nesmíme zapomínat na to, že stejně tak byla pozměněna i podoba Anakina (i když nad tímto krokem fanoušci příliš nejásali).

Podle všeho tu tedy máme dvě možnosti. Buď ponechají Ewana tak, jak ho síla stvořila, nebo ho namaskují, aby se co nejvíce podobal staré verzi sebe sama.

[poll id=“17″]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ewan McGregor se vrací do nového Star Wars jako duch Obi-Wana

Hide picture