Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Ve Star Wars 7 by se měl objevit Darth Sidious. Utká se s Obi-Wanem?

Jan Uhlík

Jan Uhlík

15. 8. 2013

palpatineI přes to, že si tvůrci dali předsevzetí neprozradit nic k pokračování Star Wars ságy, tak na internet unikla nová zásadní informace ohledně filmového děje. V sedmém díle bychom měli vidět císaře Palpatina.

Palpatine

Bude Palpatine nebezpečnější, než když byl živý? Zdroj: shureoner.deviantart.com/

Letošní sraz D23 Expo fanoušky moc nepotěšil. O novém Star Wars se totiž nedozvěděli v podstatě skoro nic, co by uspokojilo jejich galaktické choutky. Jediné oficiální oznámení se týkalo skladatele Johna Williamse a jeho návratu k soundtracku pro příští tři filmy.

Magazínu Latino – Review se ovšem podařilo získat zásadní informaci ohledně děje filmu. Darth Sidious se s vysokou pravděpodobností vrátí na filmová plátna. Jak je to možné? Palpatine zmrtvýchvstání nezažije, ale objeví se zde jako projekce síly, tedy jako duch. Zahrát by si ho měl opět Ian McDiarmid.

SPOILER

Důvod, proč si Sith neužije posmrtného klidu, je jediný. Palpatine přišel stejně jako Obi-Wan na to, jak obelstít smrt a splynout se sílou. Navíc si během zatím posledního dílu císař našel nového učedníka a vynasnaží se, aby v něm zachoval svůj temný odkaz, v podobě ztělesnění temné strany síly. Kdo jím bude, to se zatím nikomu nepovedlo zjistit, ani odhadnout.

Sidious a Vader

Darth Vader a Darth Sidious, jedni z historicky nejsilnějších Sithů. Zdroj: Reprofoto youtube.com

KONEC SPOILERU

Vše je zatím zahaleno rouškou a tvůrci J.J. Abrams a Michael Arndt slíbili, že neprozradí žádné zásadní informace, dokud film nebude ve finální fázi. Můžeme předpokládat, že zlom nastane až na D23 v příštím roce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ve Star Wars 7 by se měl objevit Darth Sidious. Utká se s Obi-Wanem?

Hide picture