Ve Star Wars 7 by se měl objevit Darth Sidious. Utká se s Obi-Wanem?

palpatineI přes to, že si tvůrci dali předsevzetí neprozradit nic k pokračování Star Wars ságy, tak na internet unikla nová zásadní informace ohledně filmového děje. V sedmém díle bychom měli vidět císaře Palpatina.

Palpatine
Bude Palpatine nebezpečnější, než když byl živý? Zdroj: shureoner.deviantart.com/

Letošní sraz D23 Expo fanoušky moc nepotěšil. O novém Star Wars se totiž nedozvěděli v podstatě skoro nic, co by uspokojilo jejich galaktické choutky. Jediné oficiální oznámení se týkalo skladatele Johna Williamse a jeho návratu k soundtracku pro příští tři filmy.

Magazínu Latino – Review se ovšem podařilo získat zásadní informaci ohledně děje filmu. Darth Sidious se s vysokou pravděpodobností vrátí na filmová plátna. Jak je to možné? Palpatine zmrtvýchvstání nezažije, ale objeví se zde jako projekce síly, tedy jako duch. Zahrát by si ho měl opět Ian McDiarmid.

SPOILER

Důvod, proč si Sith neužije posmrtného klidu, je jediný. Palpatine přišel stejně jako Obi-Wan na to, jak obelstít smrt a splynout se sílou. Navíc si během zatím posledního dílu císař našel nového učedníka a vynasnaží se, aby v něm zachoval svůj temný odkaz, v podobě ztělesnění temné strany síly. Kdo jím bude, to se zatím nikomu nepovedlo zjistit, ani odhadnout.

Sidious a Vader
Darth Vader a Darth Sidious, jedni z historicky nejsilnějších Sithů. Zdroj: Reprofoto youtube.com

KONEC SPOILERU

Vše je zatím zahaleno rouškou a tvůrci J.J. Abrams a Michael Arndt slíbili, že neprozradí žádné zásadní informace, dokud film nebude ve finální fázi. Můžeme předpokládat, že zlom nastane až na D23 v příštím roce.

Ve Star Wars 7 by se měl objevit Darth Sidious. Utká se s Obi-Wanem?
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.